Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akiknél többször ismételték a...

Akiknél többször ismételték a laktózérzékenységi vizsgálatot másodszorra általában már kinőtte a gyermek az érzékenységet?

Figyelt kérdés

A fiam 8 éves évek óta fájt a hasa a köldöke körül,csecsemőkorában laktózmentes tápszert kapott,mert nagyon hasmenéses volt,ez bölcsis korára is megmaradt.

Lisztérzékenységre vizsgálták 2 éves korában először rossz lett a véreredmény,majd később rendeződött.

Súlya 8 évesen 20 kg,alacsony teremtű,étvágytalan,sápadt.


2014. jún. 11. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

10 éves fiam már laktóz érzékenységgel született,nem nőtte ki.Később jöttem rá,hogy én is az vagyok(utána kivizsgáltattam magam),így örökletes.

Gyakran fája hasa,állandóan hasmenése volt addig,amíg el nem sikerült intézni a külön ételt a suliban.Itthon természetesen figyelünk mindenre.

Az 5 éves tesója 1 év körül lett az,amikor először adtam tehéntejet,ő sem nőtte ki.

2014. jún. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem 6 évesen derült ki. 11 vagyok nam múlt el.

1 valamiben változott fruktóz alergiás is vagyok.

Nem tudok mit enni. :(

2015. jan. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!