Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányomnak filcesedik,...

Kislányomnak filcesedik, bolyhosodik hátul a haja, mit tegyek rá?

Figyelt kérdés

3 éves. Hullámos, de rövid a haja, hetente mosom babasamponnal. A feje csúcsos, és hanyatt alszik, így reggel olyan a haja hátul, mint egy nagy vatta :)Nem lehet kifésülni, lelapítani.

Mondta, hogy már a bölcsiben a többiek rákérdeztek, hogy miért ilyen, azóta zavarja, mit tegyek rá?


2014. jún. 16. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom a választ, de ez engem is érdekel, hátha ír valaki jó tippet.

Ugyan csak másfél éves a lányom, de hasonló az ő haja is.

Hullámos-göndöres a haja, de az alja mindig olyan neki, mintha fel lenne tupírozva, vagy iszonyat szálkás lenne neki, hiába fésülöm, nem segít.

2014. jún. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én felnőtt kifésülő balzsamot használok neki vagy argán olajat. Máshogy nem lehet kezelni a göndör haját. Így is gubancos lesz reggelre.
2014. jún. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mosásnál balzsamot is használj a 3 évesnek... talán akkor nem fog úgy összegubancolódni :) másfél évesnek én levágnám legalább egyszer rövidre a haját, ugyanis ilyenkor még a fél baba haja kihullik, másik nő és ezért van összegubancolódva megtöredezve... vágasd le neki kleósra, hogy kivágják belőle rendesen a megtöredezett végeket és utána már szépen fog nőni :)(az én lányomnál legalábbis ezek beváltak...)
2014. jún. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!