Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 nap Balatonon. Mi az amit...

4 nap Balatonon. Mi az amit mindenképpen vigyek egy 2 évesnek?

Figyelt kérdés
Persze nem alapvető dolgokra gondolok,de ma pl lementem a gyógyszertárba és mondom a hölgynek,hogy nyaralni megyünk és vésztartaléknak van e olyan lázcsillapító,amit nem kell hűtőbe tenni 2 évesnek.Hát konkrétan hülyének nézett,hogy a kúpot és a szirupot is hűtőbe kell tárolni és mit gondolok én... Nem gondolnám,hogy lázas lenne,de arra is felkell készülni nem vagy ez hülyeség? Szóval mi az amit mindenképp vigyek?
2014. júl. 4. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz hűtőtök? Akkor ha szükséges, vedd meg ott. A szirupokat én is hűtőben tartom és hát nyáron nem is merném máshol tartani. Én vinnék leégés elleni kencét is, kalciumot, csípésekre kenőcsöt.
2014. júl. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pont most vagyunk a Balatonon,18 hónapos lányunkkal. :)

Tettem be Nurofen szirupot,Gengigélt fogzásra,sebtapaszt,Bepanthent sebekre,horzsolásra,

Betadint,Octanisept fertőtlenítő sprayt.

Ezek közül már szükség is volt a Betadinra,és a Bepanthenre,elég nagyot esett szegénykém,ahogy futott a labda után. :/

Jó nyaralást!

Amugy a szobánkban (a szálláson)van hűtő,ott tárolom őket.Amíg hazautazunk semmi baja sem lesz a gyógyszereknek,pedig 300 km-re lakunk innen.

2014. júl. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem lesz hütő.Pedig szállodába megyünk mi is. Felbontás előtt is hütőbe kell tenni a szirupot? Nem merek elindulni nélküle. Köszi a jókivánságot 2. :) Jó időtök van nektek most nagyon.
2014. júl. 4. 13:52
 4/7 A kérdező kommentje:
Esetleg azt nemtudjátok,hogy Balatonon is van ügyeletes gyógyszertár? Siófokra megyünk.
2014. júl. 4. 13:53
 5/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Szerintem felbontás előtt nem kell hűtőbe tenni, csak hát most 34 fokot jósolnak (bár nem tudom mikor mentek), ezért én betenném. Próbáld sötét helyre tenni, ahol a legkevésbé van meleg. Amúgy biztosan van ügyeletes gyógyszertár arrafelé.
2014. júl. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de az ügyeletes gyógyszertár is...egyszer éjjelre lázasodott be a babám és csak 1 féle csillapító volt itthon,a férjem hiába csengetett,nem jött ki senki a gyógyszertárból.:( azóta nagyon félek ilyen téren.
2014. júl. 4. 14:01
 7/7 anonim ***** válasza:

el nem tudom képzelni, hogy szállodai szobában ne lenne minibár! (az ugye hűtő). de ha mást nem, szépen megkéred a portást, hogy tegye be a hűtőbe és meg van oldva :)

biztos, hogy van siófokon gyógyszertár, ne viccelj, turista paradicsom...


amit én még vennék az kullancs kiszedő csipesz, orrszívó, homokozó cuccok, napvédők, esetleg egy kisebb napernyőt vagy sátrat ha sok időt lesztek a parton

2014. júl. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!