Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Baj, ha néha így érzek a...

Baj, ha néha így érzek a kislányom iránt?

Figyelt kérdés
Néha elnézem ôt és olyan furcsa érzés tölt el... Olyanok jutnak eszembe, hogy 'Ô tényleg az enyém?' 'Hogy lehet ô ennyire más (jó) hozzám képest?' 'Hogy tud így szeretni engem?' meg hasonlók... És olyankor úgy megölelgetném... Általában meg is teszem... Ma lett öt éves... És mondtam,.kívánjon valamit, ô pedig azt mondta, hogy ezt tôlem kívánja, ezért elmondja: mindig mesét szeretne nézni és mindig velem akar lenni. ... És majdnem elsírtam magam... Olyan kis aranyos. Talán meg sem érdemlem. Hiszen mit adok neki? (Az alapvetô enni, inni meg játék meg ilyeneken kívũl) ... Valami gond van velem, hogy így érzek? Ez baj lehet késôbb? Vagy már most.
2014. júl. 8. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
32%
Szeretem az ilyen álnaív kérdéseket.
2014. júl. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
14 Évesen szültem ôt.. Nem akartam ôt... Sôt... Amíg meg nem szüketett csúnya, de utáltam... Vagy talán azt, ahogy fogant, nem tudom... Tehát én tényleg úgy gondolom és érzem, hogy nem érdemlem meg... Meg hát kitudja, késôbb mi lesz ebbôl... Én nem. Van más is, aki így érez?
2014. júl. 8. 17:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs semmi baj, talán csak kicsit érzékeny lélek vagy.
2014. júl. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát az a gond csak hogy magad is még egy kissé gyermek lélek vagy.. Örülj hogy szeret, vannak olyan gyerekek is akiket imádnak ès elhalmoznak, ès közel sem jòk
2014. júl. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig egyaltalan nem alnaiv es nem gyermeki a gondolkodasod. Nekem ugy tunik erzo ember vagy, es jo anyuka. Es nagyon szereted azt a kicsit es ez mindennel tobbet er! :) en 30 eves vagyok es en is gondolkodom ilyeneken mikor a gyerekeimre nezek.
2014. júl. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!