Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Brendon ágynemű! 3,5 éves...

Brendon ágynemű! 3,5 éves kisfiunak?

Figyelt kérdés
Keresztfiamnak szeretnék venni ágyneműt...! A három közül ki melyiket venné a 3 és fél évesének? Mellőzzük a ennyiért máshol hármat kapsz válaszokat! Köszi! :)
2014. júl. 9. 12:46
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


Huzatot szeretnék csak, de ezeket találtam most igy a neten! De ugyanezekről van szó, csak huzatba!

2014. júl. 9. 12:48
 2/11 anonim ***** válasza:

szia,

nekem 4 éves a kisfiam és szerintem ezek már inkább babásak.

Van esetleg kedvenc mesehőse? Inkább valami micimackós, cerdás, thomasos, tűzoltóautós stb. figurásak már a menők az ekkora gyerekeknél.


Az sem mindegy egyébként, hogy mekkora ágyban alszik, gondolom már nem a 140*70-es ágyban, mert ugye láttad, hogy ez a paplan csak 130 cm?

Egy 3,5 éves kisfiú úgy 110 cm körül van, neki már talán nagyobb, legalább 140-es paplan kellene és valószínűleg már 160-as körüli ágyban alszik.


Ezt a méretet hamar kinövi, nem venném meg.

A minták is babásak, de ha mindenképp választani kell, akkor a harmadik a legvagányabb.

2014. júl. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én nem venném meg ezeket. Babásak nagyon. De ez csak egy vélemény.

Én itt veszek a gyerekeknek, a kisfiamnak pl.: Kisvakondos van.

[link]

2014. júl. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. tetszik a legjobban ezek közül.
2014. júl. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát ez a 90x130-as az ovis méret! Most kezd az oviba szeptemberbe! Az ágya pedig 80x140-es, ami meghosszabitatható 180 cm-re! Szerintem a rendes felnőtt méret még nagy lenne neki!
2014. júl. 9. 14:04
 6/11 anonim ***** válasza:

Az én lányom pont 3,5 éves volt, amikor teljes felnőtt garnitúrát vettünk neki.

Nagy paplan, nagypárna, kispárna. Nem gondoltam volna, hogy ekkora örömöt okozunk neki!

Büszke volt, hogy ő már ilyen nagylány.

Gondold meg a kis méretet, hidd el, hamar kinövik a "középméretet".

És valami vagány mesefigurás huzatot vennék, hogy a kérdésedre is válaszoljak. Ezek nagyon babásak.

2014. júl. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

"Gondold meg a kis méretet, hidd el, hamar kinövik a "középméretet". "

Ez olyan hülyén jött ki. Szóval: Gondold meg az ovis méretet.

2014. júl. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha csak oviba kell, akkor jó a méret, mert oda kisebb méretű ágynemű kell. Az en lanyom 3 éves kora óta felnőtt agynemut használ, csak az oviba kell neki ekkora.

Amúgy lehet hogy neked tetszik a minta, de a kisfiúnak lehet hogy nem fog tetszeni, látni fogja hogy a többi gyereknek verdas, repcsis, stb van, aztán majd o is azt akar.

2014. júl. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
enyém 3 évesen kapott rendes takarót, ez pici volt neki :) oviba bevittük, mert ott ugye kicsi a kis ágy, oda jó, de itthonra már nem szerette, fordult egyet és ki volt mindene. és mintája is babás, most már a pókemberes meg benes ágyneműt szereti ;)
2014. júl. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2,5 éves volt a nagylányom,amikor hálózsákot leváltottuk itthon felnőtt méretű takaróra,most 5 éves és baba korából csak a kispárna van meg.a középméret fölösleges

oviba meg 70x140-esek vannak neki,de pl egyik még enyém volt skála kópés

amiket linkeltél sztem is babásak már

2014. júl. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!