Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan tolerálnád, ha a...

Hogyan tolerálnád, ha a szomszéd szólna, hogy zavarja a gyerek hiszti, sok ordítás?

Figyelt kérdés
Hiszen próbálsz ellene tenni, csak nem mindig sikerül.

2014. júl. 10. 18:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
Hát, elsőre elküldeném melegebb éghajlatra, megemlíteném neki, hogy engem meg a kutyája/macskája/nagyapja zavar, vagy az, hogy 7-kor nyír füvet... nem tolerálnám.
2014. júl. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%
Sehogy. Basszus, ha sírós a baba, mert mondjuk hasfájós, jön a foga stb., azzal nem nagyon lehet mit csinálni. Nyilván nem az ő bosszantása miatt sír, és nekem is jobb lenne, ha nem sírna, de ez van. Ha tovább dumálna, esetleg megemlíteném neki, hogy engem meg a szaga és az ocsmány képe zavar, mégsem pampogok.
2014. júl. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
3 éves fiúról van szó, vannak "bekattanós" napok, amikor csak üvölt.
2014. júl. 10. 18:31
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
Én szélesre tártam az ajtómat és azt mondta, fáradjon be, bármit csinálhat a gyerekkel, jó szórakozást. :)
2014. júl. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%

Azt mondtanám, hogy engem is zavar.

Dehát ez van.

2014. júl. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
19%

Ne idegeskedj ezen, de azt sem szabad hagyni, hogy azt gondolja a szomszéd, hogy berendszabályozhatja, hogy milyen hangok jöjjenek tőletek. Legfőképpen, ha napközben van. Nincs a gyerekeken gomb, van amikor nem lehet őket "kikapcsolni", ezt kisgyerekes család mellett lakóként el kell fogadnia. Nem direkt csináljátok. Persze vannak szomszédok, akiknek semmi sem jó, és mindennel baja van.

Esetleg kapcsolj be zenét mellé, akkor kevésbé hallani :).

2014. júl. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk ilyesmi helyzet áll fent. Családi házban lakunk, a szomszédban pedig egy kétgyerekes család él. A kisebbik lány, aki kb. 3 éves, minden egyes nap vagy háromszor üvöltve hisztizik, mert az anyja mindenért leszidja, beleszól minden játékba, hogy annak nem úgy vannak a szabályai, semmit sem enged neki, amit egy ekkora gyerek -érthető módon- nem feltétlenül díjaz. Egész nap kint vannak, amivel nincsen baj, és azzal sem, amikor játék közben sikítoznak, mert az normális, az nem is zavar, és a hisztiben is inkább az bosszant, hogy ennyiszer hallani egy kisgyereket sírni rossz érzés, főleg, hogy az anyja hülyeségei miatt sír. A kislányt sajnálom, és nem a hisztin/ordításon idegesítem fel magam, hanem az anyuka viselkedésén.

A másik dolog ami nagyon zavaró tud lenni, ha a kislányok valamelyike ilyen sípolós cipőben rohangál. Na, az nagyon idegesítő, szerintem nem is várható el, hogy egész nap azt hallgassák a szomszédok. Máskor meg egész nap sípot fújkodtak, aminek nagyon éles hangja volt, és nem tagadom, át is mentem, hogy szóljak, mert tűrhetetlen volt az egész napos zaj.

Tehát a játék miatt történő sikítozással nincs problémám, egy gyereknek a játék a dolga, viszont az előbb említett sípolós dolgoknál azért van egy határ. A hisztivel meg sokszor a gyerek temperamentuma miatt nem lehet mit kezdeni, az meg megint más kérdés, amikor a szülő alkalmatlansága és türelmetlensége miatt üvölt szegény gyerek állandóan, mint ahogy az a mi esetünkben is van.

2014. júl. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
11%
Az én lányom is "bekattanós" (megnyugtató számomra hogy nem csak az enyém) és nem tolerálnám.Gondolom te sem szórakozásból hagyod ordítani,ha nem tetszik neki,költözzön el.
2014. júl. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16%

Ha te is szóltál már neki valamiért talán azt adta vissza ezzel, hogy veletek is van baj.

Nálunk pl egy néni kergetett az őrületbe, mert a barátnőm egyszer a kettes lakás helyett a huszonkettest csengőt nyomta meg, vagy százszor elmondta, na amikor az ő lánya is vétlenül rosszul csengetett nem voltam rest jó párszor szintén felemlegetni.

2014. júl. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Tomd le! Van elèg bajod! Mond meg neki. Ès mèg ö is ràtesz egy lapàttal. Micsoda bunkò!
2014. júl. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!