Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lepkefújó elefánt Elefun...

Lepkefújó elefánt Elefun milyen? Érdemes megvenni? Illetve milyen társasjátékkal játszik 2,5 éves gyereked?

Figyelt kérdés
2014. júl. 27. 15:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Linkeld be.
2014. júl. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nálunk az oviban van olyan elefánt. A gyerekek odavannak érte!
2014. júl. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

ilyenre gondolok

[link]


Szerintem is jó lehet gyerekszemmel nézve :)

De várok még tapasztalatokat.

2014. júl. 27. 17:48
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja, én is erre gondoltam. Én most 13 éves vagyok, régen nekem is volt és az öcsémmel együtt az volt a kedvenc játékuknk:) nagyon jó és sokáig használható:)
2014. júl. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
köszi neked is :)
2014. júl. 27. 20:24
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Készülj fel elemmel meg töltővel vagy adapterrel, nekünk az olcsó elemet leszívta 3 bekapcsolás alatt, most adapterrel játszunk vele, de ugye az meg csak felnőtt felügyelet mellett lehetséges, bár az ormány felállításához is kell segítség, jópofa, de egy 2,5 éves még nem tudja elkapni a lepkéket, kislányom 3 és fél éves lesz és még nem igazán megy neki se, de lassan belejön. Társasjáték meg gyerekfüggő, van amelyik elvan a társassal, van aki megunja fél perc után.
2014. júl. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Adapteresbe is létezik?
2014. júl. 28. 04:32
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem, át kell alakítani, ügyes apukára is szükség van hozzá!:-)
2014. júl. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%

Nekünk is van, 3-an vagyunk testvérek. Kb. 7, 11, 17 évesek voltunk, amikor megkapta egyikünk karácsonyra. Amikor előkerült, mindannyian játszottunk vele, de túl sokáig nem kötött le minket, a kisebb korosztály viszont biztos nagyon élvezi!

Az elemeket tényleg nagyon hamar leszívja, ezért nehezen jönnek ki a lepkék kb. 30-40 perc játék után, ha jól emlékszem, és ez nagyon lerontja a játékélményt.

2014. júl. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

a múltkor volt itt egyy ugyanilyen kérdés ott mindenki egyöntetűen azt mondta,hogy át kell alakítani adapteresre mert nagyon eszi az elemet és azt Isten se győzi pénzzel!

Amúgy sztem jó kis játék,főleg esős napokon odabent.

Nállunk a babatornán van ilyen ahova mindkét gyerekem hordtam/hordom nagyon élvezik a gyerekek!

2014. aug. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!