Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ajánlanátok 3,5 éves kislányna...

Ajánlanátok 3,5 éves kislánynak valami hosszabb mesét, amit együtt nézhet a család?

Figyelt kérdés
Pl. a Csingiling ilyen. Nincs benne gonosz, durvaság, nagyon jó kis mese. És alig találok ilyeneket, mert a legtöbb mese sztem felnőtteknek szól, egy gyerek nem érti benne a poénokat, vagy van benne gonoszabb szereplő, ennek meg nem akarom kitenni a lányom, mert elég ijedős.
2014. júl. 27. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Némó nyomában? Nekem abban nem rémlik félelmetes gonosz.
2014. júl. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Madagaszkarácsony
2014. júl. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Elkezdtük nézni a Némót, de őt sem kötötte le, és a cápa elég félelmetes :P :D
2014. júl. 27. 20:48
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Aranyhaj, csingiling ebből ugye több is van, szofia hercegnő.
2014. júl. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A dzsungel könyve, Ariel, Csipkerózsika, Micimackó,
2014. júl. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kifejezetten mesefilm, de a kislányom imádja a Mary Poppins-t.
2014. júl. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez sem mese, de a lanyom ennyi idősen imádta a Mammamia-t, es hallottam hogy több hasonló korú kislánynak is ez a kedvence. Nem tudom, talán a főszereplő miatt, mert szőke, nagy kék szemekkel, vagy mert sok benne az ének es tánc. Es talán ez nektek felnőtteknek is élvezhetőbb.
2014. júl. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Jégvarázs, 101 kiskutya, Rio

Amúgy szerintem a mesék 90 %-a, főleg amit moziban is adnak, felnőtteknek szól. Éppen amiatt, hogy a mese, a látvány elvarázsolja a gyerekeket, a szülők meg nevetnek a szövegen. Én a neten szoktam mesét keresni. Pl. A filmkatalógus.hu-n megjelenési év szerint, téma szerint, stb. sok szempont alapján lehet keresni. Egy csomó régebbi mese van, amire nem is emlékzem. Ha valamelyiknek megtetszik a tartalma, azt letöltjük, megnézzük. Van, hogy a youtubon megmutatom a fiamnak az előzetesét és mondja, hogy szeretné-e megnézni, bár ő már nagyobb, 6 éves lesz. :)

2014. júl. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Cimborák - Hegyen-völgyön, illetve annak a folytatása, a Nádi szélben. Ha nem ismered, felnőtteknek is igazán élvezetes, Homoki Nagy István természetfilmek, csodálatosak, mindenképpen megnézendőek.

Aztán még a régiek közül a Dumbo, Bambi.

Fekete szépség (ez utóbbi is rendes játékfilm, nem rajzfilm).

Meg még talán a Polar expressz, de az is karácsonyos.

2014. júl. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A jegvarazs nekem is eszembe jutott, de van benne egy szörny, amitől az 5 éves lanyom is fel. Amúgy most ez a kedvence, de annál a résznél nem néz oda, vagy elpörgeti.
2014. júl. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!