Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyit es miket esznek 2...

Mennyit es miket esznek 2 eves gyerekeitek . Illetve mennyit kell ennie egy ilyen korú gyereknek?

Figyelt kérdés

Nem akar a fiam par dolgon kívül semmit meg enni , húst nem , krumplit nem , teszta ritkän...

A felvagottak mennek ,a joghurtok közül 1-2, az utóbbi idö-ben kenyér zsemle nem!

Gyümölcsök közül az eper málna a Favorit de alma -körte...stb nem!

Szerintem eleget eszik de nem elege változatosan ....Mit csináljak


2014. aug. 2. 14:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van kb. 2 éveseim annyit esznek, amennyit kedvük van, hol ezt-hol azt. Azt kapják ált., mint mi. Erőltetni nem akarom. 1 és 2 év között megvolt a 2 kg hízás, úgyhogy fejlődnek, nőnek. Cukros dolgokat nem kapnak, nem akarom őket elrontani. (úgyhogy pl. joghurtból is a natúrt eszik, szeretik, 1 évesen minden nap megették, mostanság heti 1-2 kapnak, akkor meg is eszik szívesen)
2014. aug. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi ,akor nem csak nálam van ez így .En Sem adok neki semmi cukros nasikat ,joghurt van egy marka ami természetes gyümit tartalmaz azt eszi... de azt Sem mindig

A fiam nem tudom menyit hízott az el múlt évben de most 15kg felett van , szerintem ez ok !

2014. aug. 4. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!