Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Unalmában (? ) kárt okoz a...

Unalmában (? ) kárt okoz a testében 3,5évesen, valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
3,5éves kislányom 2éves korában elváltunk és testvére született akkor.Kapcsolat apukával jó,tesóféltékenység volt,van,valahol ez normális.1hónapja talán az ovis alvás alatt foggal kiharapott a körméből a körömágynál 2réteget,most az apás 1hét alatt le is tépte,bekötötték,mára megkezdte egy másik körmét.Alvásidőben csinálja,napközben most épp maxfigyelmet kap,mert a Kicsit apa nem vitte.Fáj amikor csinálja de csinálja! Nem tudja megmagyarázni miért,szerinte nem fél alváskor,napközben vidám,kiegyensúlyozott,aludni nehezen alszik el,pörög.Egyrészt probléma a lelki vonulata,amint tudom viszem szakemberhez, másrészt mit tegyek a körmével? Szabadon van 9,már megkezdett egy újat,alváshoz kössem be mind? Azzal azt érné el h még több figyelmet kap míg kötözgetjük.Tanácstalan és nagyon szomorú vagyok:-(
2014. aug. 8. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb szakember. Bántja magát valamiért. Több figyelmet akar.
2014. aug. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"Azzal azt érné el h még több figyelmet kap míg kötözgetjük." Bizony soksok figyelemre és szeretgetésre van szüksége most. De ezt a szakember is el fogja mondani.
2014. aug. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én bekötözném mindet és közben mondanám neki hogy én így is nagyon szeretem de ezt meg kell mutatni majd pár orvosnak. És elvinném szakemberhez, valószínűleg lelki okai vannak.
2014. aug. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem a figyelmet sajnálom tőle,csak nem szeretném hogy összekapcsolja azzal hogy ha bántom magam,anya többet figyel rám,ezért bántom magam...
2014. aug. 8. 09:14
 5/6 anonim ***** válasza:
esetleg ott ülni vele amíg elalszik?
2014. aug. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igazad van, könnyen összekapcsolhatja a kettőt, nagyon nehéz kérdés hogy mit kellene mondani/tenni ilyen helyzetben, tényleg csak szakember adhat helyes tanácsot :(
2014. aug. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!