Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ki nevet a végén társasjátékbó...

Ki nevet a végén társasjátékból melyik a jobb, a Kisvakondos, vagy a Bogyó és Babócás? 3 éves gyereknek ezeken kívül mi a tényleg neki való, használható társasjáték, amit érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

2014. aug. 8. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekünk Nyuszifutam van. [link] A táblának két oldala van, amit a képen is látsz. Egyik oldal ki nevet a végén, (a dobókockáján formák vannak) a másik oldal egy egyszerűbb lépegetős (a dobókockáján színek vannak). Az 5 éves fiam is szívesen játszik még vele, a 1,5 éves meg már kezd vele játszani. :) A Kisvakondosat és a Bogyósat nem ismerem, gondolom hasonló elven működnek, így ha esetleg egyik kedvenc mese a gyerkőcödnek, akkor én azt választanám. Mi a nyuszisat kaptuk, de nagyon tetszik mindenkinek, aranyos rajzok vannak rajta.
2014. aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ami nagyon bejött az a Zingo a Bingó. Igaz nem olcsó, de nem bántuk meg a vásárlást. Kedvenc.
2014. aug. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi a 4.szülinapjára micimackós ki nevet a végént vettünk a kislányunknak. Ebben a közepén van a dobókocka, meg kell nyomi, így nem tűnik el a kocka :-).


Ha valamelyik mesefigura a kedvenc, azt venném meg.

2014. aug. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mind kettö van mindegyiket szereti.a lányom .
2014. aug. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Érdemes 3 évesnek társasjátékot venni, mert sok helyen azt olvastam (fórumokon), hogy ennyi idősen nem köti le őket a játék, és nem értik igazán a szabályokat? gyakorlati tapasztalat alapján érdemes 3,5 vagy 4 éves korig várni a társasozással?
2014. aug. 9. 23:03
 6/6 anonim ***** válasza:
2.válaszoló vagyok. 2 és fél évesen kapta a lányom. Igazából akkor még csak párosítónak használta. Mikor kiadott egy táblácskát rárakta az ő nagy játéklapjára a megfelelő helyre. Ha én raktam rá előbb a sajátomra, akkor elvette tőlem. Most kezdi érteni, hogy ha én veszem el előbb akkor az enyém, és ha nem siet elkapni ami neki kell, akkor veszít. Azt nagyon nem szeret. Előre mondja,hogy nyerni akar. De már egy éve nem tudja megunni a Zingót.
2014. nov. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!