Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kétéves kisfiamnak tegnap...

Kétéves kisfiamnak tegnap véres volt a széklete. Nem lázas, jókedvű, jól eszik. Aggódjak nagyon?

Figyelt kérdés
Felhívtam az ügyeletet és azt mondták ne aggódjak valószínű keményet kakált, és figyelgessem ha még előfordulna. De volt még egy ilyen tavaly nyár elején amikor kétszer előfordult. A gyermekorvos tavaly azt mondta hogy ha még egyszer észlelem azért ad egy beutalót de valószínű csak az erőlködéstől. Most azért én aggódom hogy mégis van valami baja. Volt már másnál is hasonló?
2010. jan. 13. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
milyen szinu a ver? vilagosabb, sotetebb?
2010. jan. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ilyenkor keményet kakil,akkor valószínű az erőlködés,de inkább figyeld,mert a tejfehérje allergia tünete is lehet.
2010. jan. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Friss vér volt de azért nem jó ilyet látni. Remélem nincs gond, figyelni fogom és majd megemlítem a dokinak ha megyünk arra.
2010. jan. 14. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!