Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Budapest XVII. kerületében...

Budapest XVII. kerületében van olyan hely, ahova művészi torna vagy balett oktatásra be lehet íratni egy majdnem 4 éves kislányt?

Figyelt kérdés
Nézgetem a netet, meg a XVII. kerület honlapját, de valahogy tornaoktatást nem is találtam. Elég mozgékony a kislányom, gondoltam, talán itt az ideje egy kis mozgásos tanfolyamnak. Szívesen veszek véleményeket is, ha valakinek a gyermeke ebben a kerületben jár valamilyen hasonló tanfolyamra.
2014. aug. 22. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi az arany János utcához visszük majd a lanyunkat.Dévény Anna tornát neztuk ki.aki anno masszorozta ő tartja. Krrdezd meg.mondjuk nem tudom merre van a 17.kerület....esetleg 10.bem a Köszi központban is van.vagy s wkkban Kispesten?
2014. aug. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Vigyázó Sandor muvhazban van balett, mi oda járunk. 4 éves kortól lehet járni. Ide bármikor lehet menni, nemcsak szept elejétől.

A home centerben van ovis hip-hop, bár elég drága egy alkalom 1200 Ft, a bérlet gondolom olcsóbb, de nem mertem venni mert nem tudtam meddig járunk.

Ha mar ovis a lányod, akkor szerintem várd meg a szeptembert, mert az ovi hirdető plakátján is egy csomó fajta foglalkozást szoktak hirdetni, ami nincs fenn a neten. Nekem nagyon tetszik az akrobatikus rock and roll, es az rsg torna, idén lehet hogy elviszem a lányomat oda, biztos hogy tetszene neki. Ezeket is szoktak hirdetni.

2014. aug. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindkettőtöknek.


Én az RSG tornával szimpatizálok, eredetileg is ezt kerestem volna, csak épp nem találtam semmit ezzel kapcsolatban a kerületben. Jó ötlet az ovis hirdetőfal, megvárom a szeptembert. A Vigyázó tanfolyamait én is láttam. Torna utáni második esélyes a balett. Kislányod szereti?

2014. aug. 22. 12:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Most kezdjük a 2. evet, nagyon szereti, év végen (nyáron) volt a balettvizsgája, a Hokiralynot adtak elő az összes növendék, kicsik-nagyok a nagyszínpadon, igazi komoly előadás volt. Nagyon büszke voltam a lanyomra, es o is élvezte, hogy ilyen nagy előadásban szerepelhet.
2014. aug. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!