Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudnátok nekem Siófokon...

Tudnátok nekem Siófokon kisgyerekes programot ajánlani?

Figyelt kérdés
Jövő héten Siófokra megyünk néhány napra, de valószínűleg nem lesz nagy strandidő. Gyermekeim 3, illetve másfél évesek. Milyen programok vannak arrafelé?
2014. aug. 29. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát... Ez nem egyszerű ilyen kicsikkel. :/

(Siófoki vagyok)

Az a baj, h pl a sétahajózás a kicsit tuti nem érdekli. :S

Siófokon gyakorlatilag a strandoláson kívül ilyen kicsiknek nincs is értelmes program. Strandolás, Petőfi sétány (buli)- ezek miatt jönnek ide az emberek.

Zamárdiban van kalandpark. Ott van kisvonat, a 3 éves lehet élvezné.

Komppal Tihanyba Szántódról vagy hajóval Siófokról, felvonatozni a templomhoz. De sztem ehhez is kicsi a kisebbik gyerek. :(

Még állatkert sincs itt.

Hú gondolkodok ezerrel, de sajnos semmi pici gyerekes dolog nem jut eszembe. :( :(

Szárszó: [link]

Ez az állatsimogatós dolog lehet h bejönne.

2014. aug. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Az állatsimogató tényleg jó ötlet. :)
2014. aug. 29. 14:21
 3/7 anonim ***** válasza:
A parttól nem messze vannak jó játszóterek, imádják a gyerekeim. Ha megyünk a nagyszülőkhöz, mindig be kell ugrani Siófokra velük a játszótérre :D
2014. aug. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

van egy szép nagy park amiben 2 játszó is van amit nagyon szeretnek a pici. és siófok mellett szabadi fürdőn van egy Bella lovasudvar és állatpark nevű hely,ahol van állatsimogató is.pónilovaglási lehetőség is van,és sétakocsikázni is lehet.


szintén siófok mellet Zamárdin van a kalandpark-ahol a kicsiknek való dolgok is vannak. Ja,és van siófokon a galérius fürdő is-ahol azért tudnak kicsit pancsolni.


a viztotoronyba is fel lehet menni. bár az egy 1,5 évest lehet nem annyira érdekel. ha nincs annyira rossz idő,akkor sétahajókázni is lehet azért!

2014. aug. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ja,és van egy játszóház is (a Kálmán soron,a vasút mellett) ez biztos tetszik majd nekik
2014. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az én kislányom is 3 éves és a sétahajókázást nagyon élvezte
2014. aug. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam 4 a lányom pedig 2 volt, amikor átkompoltunk Tihanyba, ott pedig a kisvonattal felmentünk az apátságig, sétáltunk stb. Nagyon élvezték :)
2014. aug. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!