Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a legjobb? tej vagy gyerek...

Mi a legjobb? tej vagy gyerek tejital?

Figyelt kérdés

21 honaposak vagyunk,eddig tejitalt adtam neki,de most elbizonytalanodtam,h az is mű,lehet a tej megis csak egeszsegesebb,3 napja forralt tejet adok,de hiaba probaltam lesni melyik lehet a oegjobb sztem ez se olyan jo,mert homogenizalt,meg nem tudom milye, de legalabb nem genkezelt

Mit adtok?

Es ha tejet,melyik a legjobb tej?



2014. szept. 6. 07:42
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
A tejitalt mégcsak nem is hívhatják tejnek a szabályok zerint, annyira mű. Tejhez kb annyi a köze mint a víznek. Amit boltban kapsz az szintén nem tej, helyesebb lenne szójjázott tejsavónak hívni. A tej ott kezdődik hogy házitej, de abból is job embernek a kecsketej. Valójában a legjobb a szamártej, mert arra 0% az intolerancia esélye, de olyat Magyarországon nem szerzel ha csak nincs szamarad.
2014. szept. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi junior tejitalt adunk a 2 éves gyerekünknek. Én nem fogok neki tejet adni napi rendszerességgel nagy mennyiségben, tehát amíg naponta kétszer issza rendszeresen addig a tejitalt fogom neki venni. Később fog kapni tejet is alkalmanként, illetve ételekben most is kap valamennyit.
2014. szept. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Es te miert dontottel igy?
2014. szept. 6. 08:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én kétévesem is 2x kap junior tejitalt, néha kap csak pici tejet.
2014. szept. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
A tej nem emészthető ilyen pici babáknál (2 eves korig nem is javasoljak ),hasfajast , emésztési problémákat okozhat . Víz vagy baba asvanyviz ,e mellet gyümölcs zöldség es tutti hogy kis idő után nem is kell neki más .
2014. szept. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A tej,és hatalmas butaság,hogy nem emészthető,meg hasfájást okoz,pl a Lidlis Pilos tej nagyon jó,de a forralt házitej is,inkább tejet kapjon,mint mű vackot,semmi bajom a tápszerrel de 1 éves kor után sokkal értelmesebb áttérni teljesen a természetes ételekre,italokra.
2014. szept. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én tápszert adok a 2 éveseimnek, annyi a különbség, hogy sokkal olcsó, mint a tejital. Tejet is kapnak néha, van, hogy hűtő hideget, csak mivel felső légúti betegségekben nem a legjobb a tej (még nem érténék meg, hogy ilyenkor tea jobb), marad még a tápi.
2014. szept. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!