Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyire káros a mindennapi...

Mennyire káros a mindennapi kakaózás reggel?

Figyelt kérdés
15 hónaposom minden nap kakaóval kezdi a napot. Nesquik kakaóport használok. Ugye nem lehet baja?

2014. szept. 12. 06:23
1 2
 1/20 Különlegescsajszi ***** válasza:
44%
A jóból is megárt a sok.!:-)
2014. szept. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
53%
Semmi baja nem lesz tőle.
2014. szept. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
22%
A kakaó megfogja a "hasát" és az instant hozzáadott cukrot tartalmaz. Ezek tudatában szerinted lehet baja?
2014. szept. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
46%
én összességében ellenzem a túlzott mértékű édességfogyasztást. nincs minden nap csoki,sőt,az a lehető legritkábban. de kakaó minden reggel van kb. 1 hónapja. most volt 17 hónapos. nagyon szereti és bár én házilag készítem kakaóporból és porcukorból,ami egyáltalán nem édes,csak épphogy kakaó,mégis bűntudatom van miatta. de ennyi neki is jár. :)
2014. szept. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
Nem lesz tőle semmi baja, és nem egészségtelen. Sem a tej, sem a kakaó, sem a benne levő cukor nem sok. Nem kell mindent elhinni, amit az okosok hirdetnek. Nem literszámra issza gondolom?
2014. szept. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
23%
Nekem 12 éves koromig minden reggel meg kellett innom egy bögrével. Lehet, hogy hozzájárult a szénanátha kialakulásához és hogy azóta is utálok minden tejterméket, és alig van saját fogam 40 évesként. Amíg szívesen issza a kicsi, szerintem nyugodtan adj neki, nem hinném, hogy káros lenne, csak utána igyon vizet és ha tud fogat mosni, akkor mosson a fogai érdekében.
2014. szept. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Tegyük hozzá, hogy ne közvetlen utána, mert megmarja a fogát, ahogy kölcsönhatásba lép a tej meg a fogkrém. :) (Fogorvostól hallottam, hogy alma, tej meg ilyesmik után ne mossunk közvetlenül fogat).
2014. szept. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
28%
A legcukrosabb kakaópor,hogy a gyerekek jól hozzászokjanak. Ennyi. Igazi kakaót főzz neki minőségi kakaóporból és szítviával. Persze, hogy írják egyesek,hogy nem sok a cukor-szerintük-de amikor évek múlva a maradó fogai is már ramaty állapotban jönnek ki, gyermekkori diabetese és alhízása lesz, valamint a cukor agyműködést befolyásoló hatása miatt problémái lesznek az iskolában.na akkor fog az ilyen szülő hápogni és egyéb bűnbakot keresni. Nemhiába mondják a gyerekorvosk is, hogy ne...És abban nincs üzlet,hogy a gyerek nem eszi kilószámra az édességet. Nektek szülőknek és a gyereknek akarnak jót. De mindenki saját felelőssége a gyerek.
2014. szept. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
Sokáig ittam minden reggel kakaót, és se tejérzékeny nem vagyok, se cukorbeteg. Gyönyörűek a fogaim, pedig a napi két fogmosáson kívül sose foglalkoztam többet velük. Nem vagyok dagadt, nem imádom mániákusan a cukrot. Amíg kakaóztam, mindig nesquiket használtak a szüleim.
2014. szept. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Halálos :) Most ez komoly?
2014. szept. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!