Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kúpot mennyire türik jól a...

Erika39 kérdése:

A kúpot mennyire türik jól a gyerekeitek?

Figyelt kérdés
2014. szept. 16. 14:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Kb. 6-8 hónapig teljesen jól viselte a lányom, aztán nem nagyon kérte és kinyomta. :)

Utána áttértünk a kanalas lázcsillapítókra. Persze szájon át. :D

2014. szept. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az enyém 3 éves és semmi kifogása a kúp ellen. Inkább csak éjszakára használom. Nekem sosem ébred fel, se betegség miatt, se a fogzás és soha semmi miatt, mindig végigaludta az éjszakát. Át tudom öltöztetni, hurcolhatom és egy hangja nincs. Így ha éjszaka érzem a lázát (meg is mérem) és az, akkor kúpot kap. Természetesen ezt se veszi észre :)
2014. szept. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
10 hónaposan még szó nélkül hagyta, 15 hónaposan le kellett fogni sajnos hogy bent tarthassam a kúpot. Nagy üvöltés és viaskodás volt de ha lázas, akkor az nem játék, ha tetszik neki ha nem el kell viselnie, én csak jót akarok neki.
2014. szept. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2 év 3 hónapos a fiam, most is eltűri a kúpot. Mondjuk én csak Viburcolt adtam neki kúpként, de már nem kell, mert kijött az összes foga.
2014. szept. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nagy-nagyon régen kapott már, de totál leizzadt, szenvedett, sírt. Azóta is fél tőle, mint a szuritól.
2014. szept. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
1 éves kora előtt, a fogzási időszakban kapott Viburcolt. Kb. mindig ordított, de legalábbos nemtetszését fejezte ki. 2,5 évesen mikor szorulás miatt kapott 2-3-szor, na az rémálom volt. Ordítás, közelharc, 2 emberes meló. Azóta is retteg tőle. Ha nagyon rosszalkodik, ezzel fenyegetjük néha.
2014. szept. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sose szerette, mar fel evesen annyira szoritotta, hogy csak csellel tudtam felszurni, most meg 3evesen mar nem lehet becsapni, keptelenseg beadni. Baratnom 6eves lanyanak meg mindig azt adja gond nelkul
2014. szept. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A fiam 1,5 éves ő mosolyog egyet mikor kúpot kap, egyáltalán nem zavarja.
2014. szept. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%
Én soha nem adtam és adnék kúpot a gyerekeimnek. Szerintem ez elég középkori módszer. Azért vannak a jóízű folyékony láz és fájdalom csillapítók. Egyetlen eset van amikor szükséges lehet: ha vissza hányja a gyerek ami a hasába kerül. És ezzel riogatni a gyereket ha nem birsz vele? Na ez nálam a legalja.... már elnézést.
2014. szept. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%

Ki riogatja vele a gyereket? Gondolod, hogy más merő szadizmusból ad kúpot? Igen, és ha kihányja a lázcsillapítót??? Vagy ha mindent kihány? Hagyni kiszáradni az biztos nem szadizmus.


Soha ne mondd, hogy soha. Lehet, te is rohansz még kúpért a patikába.

2014. szept. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!