Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan szülő akinek...

Van itt olyan szülő akinek kislánya hüvelygombás volt?

Figyelt kérdés
Hogy zajlott a kezelés?elég házi orvoshoz menni?vagy gyermeknőgyógyászhoz kell vinni?ha igen akkor ott hogy vizsgàljàk?hallottam olyant h kenetet vehetnek ,de egy 3éves hüvelyéből???bele gondolni is rèmes:( .vakarózik és piros a nunikàja :(
2014. szept. 24. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem evett mostanában savas dolgot, pl. paradicsom, narancs. Nálunk ilyenkor pirosodik ki, de a Bepanthen használ. Nem kenem bele a hüvelyébe, de kívülről bekenem neki.
2014. szept. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én vékonyan bekentem canestennel, másnapra el is múlt neki
2014. szept. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Háziorvos, aztán ő továbbküld ha szükséges. De ne félj a gyermeknőgyógyásztól,nagyobb tapasztalata van e téren mint a háziorvosnak és kenetet is csak a bejáratból vesznek egy olyan kis pálcikával mint a fültisztító.
2014. szept. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha muszáj, akkor nőgyógyász, aki bizony vesz kenetet, DE!


Nagyon óvatosan nyúlnak hozzájuk, próbálnak minél kisebb traumát okozni, amiben neked is segítened kell. Pl. nem szenvelegni, hanem határozottnak lenni, ha esedékes.

Meg előtte nem árt beszélgetni a lánykáddal az ő szintjén, hogy mi lesz - akár elbabázni a dolgot.


Sk sikert!

2014. szept. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!