Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nyírfavukor székrekedés...

Nyírfavukor székrekedés "kezelésére". De mennyit?

Figyelt kérdés

Lányom picit székrekedéses, ami arra vezethető vissza, hogy egyszerűen nem hajlandó gyümölcsöket enni, nem hajlandó gyümölcslevet, teát inni, csak a színtiszta víz.

Próbáltam már adni neki larvolacot, kiköpi. Adtam vna neki szilvalekvárt, kiköpi. Próbálkoztam actíviával, aktimellel, olivaolajjal, még korpával is, meg esküszöm, egy csomó mindennel, de ő csak azért sem hajlandó lenyelni. Amúgy dackorszakos.

A védőnő azt tancsolta, adjak neki xilitet( nyírfacukrot), mert annak hashajtó hatása van. De mibe tegyem neki? És mennyit, hogy hatása legyen?


2014. szept. 27. 07:34
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat az elírásokért, nyírfacukor akart lenni, meg laevolac, stb. Elég picik a betűk ezen a buta telefonon.
2014. szept. 27. 07:37
 2/5 anonim ***** válasza:
Tamarin lekvar bkeverd be mezzel.
2014. szept. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én nem biztos, hogy megpróbálnám. Inkább teljeskiörlésű kenyér és hasonlók. Én egy kövér felnőtt vagyok, de 1 kávéskanál nyírfacukortól úgy megy a hasam, hogy elmondani nem tudom és iszonyatos hasgörcseim vannak közben.
2014. szept. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is inkább rostos kaját próbálnék előbb.korpa gyümölcsjoghurtba,korpás házi készítésű keksz,reggelire zabkása ízesítve,teljes kiőrlésű dolgok,stb.
2014. szept. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is nagyon görcsölök a xilittől,de egyébként talán egy próbát megér.Süss xilites sütit,vagy tejbegrízbe,kakóba keverd bele.
2014. szept. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!