Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tudom, hogy hosszú kérés, de...

Tudom, hogy hosszú kérés, de le tudnátok írni egy másfél éves gyereknek való 1 heti minta étrendet?

Figyelt kérdés

Tényleg, csak akinek van ideje/kedve....

Úgy érzem mindig ugyanazokat adom, főzöm,(beleértve magunkat is, mert egyet eszünk a gyerekkel) kíváncsi lennék, kinek milyen ételekkel tarkított egy hete....


2014. okt. 8. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:

A heti menü:

Hétfő: gyümölcs leves, rakott krumpli

Kedd: hétfői leves, sajtos-sonkás penne tészta

Szerda: gulyás leves, rakott túrós metélt (édes)

Csütörtök: szerdai leves, saláta+grillezett csirkemell

Pentek: karfiol leves, májpörkölt+rizs

Szombat: pénteki leves, édes palacsinta

Vasárnap: húsleves gazdagon, csigatésztával, rántott hus+burgonyapüré


Reggeli, vacsi: felvágott, virsli, tejbegriz, rantotta, kalács+kakaó, zabpehely+tej, szendvicsek, stb.


Szoktunk néha rendelni is ebédet, vacsit, ha épp mást kívánunk. :)

2014. okt. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és 20 hónapos a lányunk
2014. okt. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szuper étrend. Lopok is belőle!:) mi még szoktunk enni rántott karfiolt, rántott sajtott,paradicsomos káposzta, rakott káposztát. Párolt zöltség,nutellás kenyér. Rántott gombát,gomba paprikás ilyesmiket. Szerencsénk van mert minden evő:)
2014. okt. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Köszi. :)

De ez csak a heti étrend.Én is szoktam még csinálni rakott brokkolit,karfiolt,rántott sajt és társai,pörkölt tésztával stb.

Szerencsére az én lányom is jó evő :D

2014. okt. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

21 hónapos

a heti étrendünk

Hétfő:maradék vasárnapi házi tyúkhúsleves,grillezett cuccok(tarja,csevap,csirkeszárny)salátál

Kedd:töltött paprika

Szerda:gombás raguleves,maradék töltött paprika

Csütörtök:Csülkös bableves,mákos guba

Péntek:maradék leves,cukkini főzelék,tojásfasírt

Szombat:paradicsomleves,Kakakós croassan(fagyasztott leveles tésztából)

Vasárnap:húsleves,vadas zsemlegombóccal,tiramisu

2014. okt. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket, hasonlókat szoktam én is főzni, bár ti ügyesebbek vagytok, bonyolultabb ételeknek is nekiláttok, nekem még csak 16 hós a lánykám, nehezen lehet mellette főzni még, így főleg egyszerű ételeket készítek. (Nem is eszik mindent meg, van, amit csak megnyal és nem kér belőle, hiába éhes.)

Várom más válaszát is, ha van kedvetek írni. :)

2014. okt. 9. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!