Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek szép kisgyerek az...

Szerintetek szép kisgyerek az öcsém?

Figyelt kérdés

[link]

Lehet kicsit hülyén hangzik a kérdés, csak azért kérdezem, mert szerintem tök szép és aranyos is és olyan igazi fiús, de én minden nap látom születése óta, meg hát ugye az én öcsém, ezért nem tudom úgy megítélni mint mások. Ismerősök meg mindenki (már csak kedvességből (is)) azt mondja, hogy nagyon szép, helyes gyerek. De ti, akiknek nem kell kedvesnek lennetek, őszintén, külső szemmel mit mondtok róla?

Amúgy is érdekelt már ez, de most főleg azért, mert ma voltam vele játszótéren, ahová vitte a kedvenc markolóját és azzal játszott a homokozóban. Egy másik kisgyerek (kb. 3 éves) kitépte a kezéből, mire az öcsém visszavette és tovább játszott. Erre az, aki elvette tőle, elkezdett sírni (pedig nem bántotta meg semmi, csak egyszerűen visszavette, ami az övé, és amivel ráadásul éppen játszott..). na a lényeg, hogy odajött az anyja a gyereknek (azért megjegyzem kissé cigány volt) és nekiállt nekem ordibálni, hogy neveljem meg a gyerekem (azért szerintem annyira nem nézek ki öregnek 14 évesen:D) és hogy irigy meg stb. és aztán elkezdte azt is, hogy milyen bűn ronda fejű "kölköm" van..

Meg régebben is volt valami játszóteres vita már, de akkor anyukám szólt valamelyik szülőnek (de kulturáltan!), mert egy gyerek folyton kigáncsolta meg lelökte mindenhonnan az öcsémet. És már nem emlékszek miket mondott a másik szülő, csak hogy valami olyasmit, hogy "az én gyerekem legalább szép"..

Na mindegy, szóval kíváncsi vagyok a véleményetekre. nem mintha attól bármi megváltozna, de akkor is érdekel! :)


2014. okt. 10. 19:41
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
71%
Szerintem nagyon aranyos! Ha ilyen szemei lesznek 15 éves korára, le sem tudja majd vakarni magáról a lányokat. :D
2014. okt. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
80%
Ha ilyen marad, tuti nem lesznek nő gondjai. ;)
2014. okt. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
80%

Istenem azok a szemek...gyönyörü kisfiu :)


3 gyerekes anyuka

2014. okt. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
75%

Édes, szép kisfiú.

Nem kell azzal foglalkozni, amikor a játszótéri anyukákból kibukik a " kultúra". Nyilván valami bántó megjegyzést szeretnének tenni, de ennyire telik tőlük. Nem minősíteném az ilyen magatartást.

2014. okt. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem szép :).
2014. okt. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
78%
egyértelműen zabálnivaló kiskölök :)
2014. okt. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem szép,helyes.
2014. okt. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
82%
Tipikus lányos anyuka vagyok,ritkán lelkesedek kisfiúk miatt,de ez a gyerek gyönyörű szép!
2014. okt. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
87%
Második legszebbnek beállhat a sorba az én fiam után. :)
2014. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
85%
Én is lányos anyuka vagyok. Ez a kisfiú gyönyörű!!! :)
2014. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!