Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek megmarad ilyen...

Szerintetek megmarad ilyen kék a szeme?

Figyelt kérdés

olyan szép.. *-* Szerintetek ilyen marad?

[link]

[link]


2014. okt. 11. 12:13
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem igen :D csudiszép baba!
2014. okt. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem biztos, kicsi még, sokáig változik....

enyémnek majd fél éves koráig volt szürkés kék szeme, most fekete :)

tesómnak ált. iskolában lett zöld a szeme, előtte tengerkék volt

2014. okt. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a kék szem akkor marad állítólag, amikor a született enyhén sötétkékes szem(tipikus babaszemszín), kezd világosodni
2014. okt. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

háát nem biztos...

Amúgy gyönyörű!

Most mennyi idős???

2014. okt. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen,maradhat ilyen.
2014. okt. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 barackvirág 5 ***** válasza:
Akkor marad 100%ig kék a szeme,ha a baba anyjának is apjának is kék a szeme! Tudom mert utána kutattam.Mi a férjemmel kék szeműek vagyunk mind a 2 fiunk kék szemű lett.A mi gyerekeinknek nem is lehetne más szemszínük,csak kék .
2014. okt. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

utolsó :) hol kutattál te? :D

két kék szeműnek nem csak kék szemű gyereke lehet, a nagyszülőktől öröklik a szemszínt, így köztük kell körülnézni ;)

nekem több kék szemű pár ismerősömnek is van barna szemű gyereke, de fordítva is, barna szemű párnak kék szemű gyereke... :)

2014. okt. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolsó: a kék szemű párnak CSAK kék szemű gyereke lehet! Nézz utána.

Négy receptor van a két szemben (szemenként egy pár):


- kék szem: kék-kék; kék-kék

- zöld szem: zöld-kék; zöld-kék

- barna: barna-kék; barna-kék

2014. okt. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Baratnom kislanyanak 2 eves koraig gyonyoru kek szeme volt, aztan most 3 eves, es gyonyoru zold szeme van. Kisfianak, aki ket eves, egyelore meg kek a szeme. :) Naluk apuka kek szemu, anyuka zold szemu, nagyszuloknel apuka agan mindket nagyszulo kek szemu, igy apuka es testvere is kek szemu lett. Anyai agon, baratnom zold szemu, a tesoja kek, szuleit nem tudom.

Nalunk anyum husky kek szemu, az az igazan gyonyoru, vilagos, hideg kek szin, apum barna, es en elso gyerekkent barna szemu lettem, hugom zoldeskek, kistesom zoldesbarna. :) A hugom gyermeke kek szemu egy evesen, naluk apukanak barna a szeme, hugom szerint kezd zoldesbarnava latozni a gyerek szeme. :)

Bocsanat a sok szoismetles miatt, az ekezetek hianya miatt, es egyaltalan hogy ilyen reszletesen irtam. :)

2014. okt. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!