Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2évessel program ötletek Győr...

2évessel program ötletek Győr környékén?

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani olyan programokat amiket egy két éves is élvez? Rengeteget járunk sétálni, különböző játszikra, állatkertbe, már voltunk erődöt is nézni de szeretnék valami újat is, csak nincs ötletem :-(

Az olyan helyeket szereti ahol lehet sétálni esetleg futkározni.

Győr környékén érdekelne főként, hogy van-e még valami ami neki való.



2014. okt. 15. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Pannonhalma arborétum
2014. okt. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ott még nem voltunk :-)
2014. okt. 16. 12:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha szereti az állatokat, akkor javaslom az állatkertet! Az én kislányom - igaz, hogy 3 éves volt - , de imádta! Nagyokat lehet sétálni, ráadásul érdekes állatokat láthattok!
2014. okt. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Duna centerben van az Ugri park. Igaz az benti program, de nagyon szeretik a gyerekek
2014. okt. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi az állatkertben már voltunk, de szeretnénk még menni mert nagyon tetszett a kicsi lánynak :-)

Az ugripark milyen? Ilyen kicsik is élvezik? Mik vannak ott?

2014. okt. 17. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!