Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milumil tejital helyett...

Milumil tejital helyett melyik tejital olcsóbb?

Figyelt kérdés
13hónapos,Milumilt iszik 2hete.Szeretnék olcsóbbat 1fokkal,de nem tudom melyik olcsóbb a Milumil után!
2014. okt. 16. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Esetleg a Milupa, de nem biztos, hogy sokkal olcsóbb. A legolcsóbbak a DM, Rossmann sajátmárkás tápszerei, tejitaljai.

De, ha nem allergiás akkor bevezetheted a tejet is.

2014. okt. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Milupa 300 Ft-al olcsóbb a Rossmannban, mint a Milumil.
2014. okt. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mi 3 hónapos korától vagyunk tápszeresek, a Milumil Ha tápszere mellé fokozatosan vezettem be a DM babylove tápszereit, az újszülöttnek valót és most is a Milumil jó éjt tápszerét kapja és a babylove 1300ft-os tápszerét és a valamivel drágább bio tápszerét. Szereti és teljesen jó. Az orvosunk is azt mondta, hogy ha nem fáj a hasa tőle, nyugodtan eheti a DM tápszerét is, mert jó.

Nézd meg, hogy van-e nektek való is, mi még csak 8 hónaposak leszünk, a 2-es tápszert esszük.

2014. okt. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én az 1 kilós beba juniort vettem a Rossmannban akcióban 3200 Ft-ért, meg a Nestlé juniort 1350-ért. Érdemes sűrűn járni a Rossmannba.
2014. okt. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi a mülleres bebivita junior italt adjuk a fiunknak, 500grammos 1190ft. Nagyon szereti.
2014. okt. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!