Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miben altassam a mindig...

Miben altassam a mindig kitakarózó 2 évesem? Csak ne hálózsákot írjatok, mert azt nem tűri.

Figyelt kérdés

ti hogy oldottátok meg ha volt ilyen nálatok is?

Gondoltam hogy jobban beöltöztetem, tehát pl body, fölé egy vékony hosszúujjút és egy közepesen vastag nadrágot viszont vékony takarót...... amúgy nincs hideg a szobában.

Vagy milyen melegebb pizsi létezik? Egybe pizsit nem vennék, bár látom van jó nagy méretekbe is pl polár rugi, de a szobatisztaság miatt szerintem nem érdemes, bár még nem tartunk ott :)


2014. okt. 25. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem vastag ruhát adj rá több rétegben. Addig meg nyugodtan adj rá éjjelre bodyt meg rugit, amíg nem tartotok a szobatisztaságnál.
2014. okt. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy írod, öltöztesd rétegesen. Nekem 3 éves ikreim vannak, egyikük mozdulatlanul alszik a takaró alatt, másikuk pörög ezerrel, soha nincs a hátán a takaró. Többször ránézek éjszaka, visszatakargatom, de kb. 5 perc. Emiatt nem szokott megfázni. Ne aggód túl.
2014. okt. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt. Takaró fordul egyet és már megy is le, hálózsákot meg soha nem viselte el.

Nálunk elég régóta bevált módszer, hogy hosszú pólót adok rá (kisebb korában body), melegítő nadrágot, a pólót betűröm a nadrágba, adok rá egy nem túl vastag, de nem is vékony felsőt és zoknit, ha hidegebbek vannak, akkor a zokniba beleteszem szépen a nadrág szárát, így nem csúszik éjjel fel a nadrág és a lába szára sem fázik. Így nem kell a takaró, mert nem fázik és kényelmes is neki.

2014. okt. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Grobagnek van olyan ágyneműje aminél a paplant a lepedőhöz lehet cipzárazni, nálunk nagyon bevált.
2014. okt. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én egybe részes pizsit adtam és jól befűtöttem nála a szobát.
2014. okt. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

megnézem azt az ágyneműt :)

de szeritnem az egy réteggel több ruha lesz a nyerő, így sem lesz túl öltöztetve, mert 2 vékony réteg lesz, de talán így nem lesz gond, ha kitakarózik. Nagyon vastag rugit nem adnék rá, mert végülis ott a takaró, csak lerúgja :) egyébként változó meddig bírja a takaró alatt, van hogy úgy ébred, hogy még rajta van, de sokszor a takaró teljesen másik sarokba vagy az ágyban mint a gyerek :)

2014. okt. 25. 20:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Enyém mióta forog, nem viseli el a takarót. Body, tipegő, fűtés. Eddig jól bírja. Ha jobban felöltöztetném, izzadna.
2014. okt. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Enyémek zsákosak, de az egyiknek volt olyan időszaka, amikor nem tűrte a zsákot, plusz egy réteget adtam rá télen, tehát 2 zokni, pizsama, szabadidőnadrág és szabadidőfelső (nem kapucnis, nem zippzáros).


A fűtést én nem nyomnám feljebb (ha nem muszáj!!!), nem a spórolás miatt, hanem mert egészségesebb a normális vagy hűvősebb levegőben alvás.

2014. okt. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nalunk is orok problema, hogy mibe altassam.

Sajnos nalunk a zoknit is lehuzza a labarol, a harisnyat es a rugit meg nem is engedi hogy raadjam...:(

Tudom hogy en vagyok az anyja, de ez a hisztikorszak kifog rajtam kicsit, kepes letepni magaro a ruhat...

Csak ritkan beteg, de nem emiatt fazik meg. Mielott lefekszem aludni? ejfel korul, betakarom, mas otletem meg nincs sajnos. :)

2014. okt. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is probléma:-( polár pizsama hátulcippzáros lábfejes lenne a megoldás,de kevés helyen kapható nálunk,ott is aranyáron.
2014. okt. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!