Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Korán kelő kisgyerekek anyukái...

Korán kelő kisgyerekek anyukái! Mikor ébred a manó? Mit szoktatok csinálni reggeliig? Mikor reggelizik, és hogyan alakul a napi alvás?

Figyelt kérdés

A fiam 19 hós. Kb. ilyen korú /2 év körüli gyermekek anyukái/ írjanak!

Köszönöm.


2014. okt. 26. 06:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Habár a lányom már 3,5 éves, mindig is korán kelő volt. Kétévesen fél hatkor kelt általában. Azt csináltam, hogy kb. hatig próbáltam babusgatni, magam mellé vettem, stb., aztán amikor nem bírta már tovább, felkeltünk. A reggelit fokozatsan kitoltam hétig, csak inni adtam, ha kért.

Hát elég fárasztó volt, pláne, hogy van tesója, aki jó alvó, plusz még apa is pihenni akar. Már dolgoztam is, jó lett volna legalább hétvégén pihenni egy kicsit...

Most már "csak" hatkor kel, és megtanulta, hogy egy darabig ne zavarjon minket, ilyenkor elővesz egy könyvet, de max. fél hétig bírja, akkor már ébrezt minket :( Továbbra sem reggelizik hét előtt, hogy ne térjen el az étkezése nagyon a családétól.

Szóval maradt korán kelő, csak már megérti, hogy ne rögtön tülkölje fel a családot. De ez max fél éve van így.

Amúgy napközben is alszik 1,5-2 órát, és este 9-kor már tuti alszik.

2014. okt. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!