Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az agressziót hogyan lehet...

Az agressziót hogyan lehet kinevelni a gyerekből?

Figyelt kérdés
A 4 éves lányom iszonyatosan agresszív és olyan szintű gyűlölet van benne, hogy a saját anyukám teljesen elképedt. Ráadásul nem szeret igazán senkit, nem ragaszkodik senkihez. És nem, ez nem a minden kisgyerekben meglévő erőszak, ez annál sokkal több sajnos. Már idegenekkel szemben is olyan. A játékaival is. Sőt... álmában is veszekszik, kiabál nagyon csúnyán. Kihez forduljak vagy mit csináljak?
2014. okt. 28. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kivetít valamit. Gyerekpszichológust ajánlanék. Történik vagy történt vele valami, amit így vezet le.
2014. okt. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
10%
Valakihez sürgősen. Később az ilyenekből lesznek a ri*ancok
2014. okt. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Akkor felkeresek pszichológust ha más megoldás nincs. Csak azért nem értem mert itthon senki nem verte, ütötte a másikat. Őt sem bántottuk sosem. Szomorú vagyok nagyon :(
2014. okt. 28. 21:00
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is a pszichológust javasolnám. Otthon nem, de esetleg oviban, bölcsiben nem történhetett valami? Néha én is érzem a fiamon, hogy picit agresszív, de (remélem) még az egészséges kereteken belül. Ha nem adok oda nemi valamit akkor előfordult már, hogy megmart. 15 hós. Remélem kinövi. De más gyermekkel, emberekkel jól kijön.

egy kalappal Nektek!!

2014. okt. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!