Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem tudtok véletlenül valamit,...

Szandi0210 kérdése:

Nem tudtok véletlenül valamit, erről a kasszandra stúdióról? Minden véleményt, élményt szívesen fogadok, mert amiket eddig olvastam az egy jó pár éves kommentek.

Figyelt kérdés

2014. okt. 29. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, nem tudom, aktuális e még a kérdés, de engem is érdekelne, mert ma hívtak fel a Kasszandra studióból, hogy a kisfiam bekerült a szépségversenybe, elötte majd el kell menni Pestre egy portfolio fotozásra, ennek az összege most akcios áron 29.ezer ft, és ebbe benne,van még valami regisztrációs díj is, az összeget lehet két részletben is fizetni. Van ahol jó véleményeket írnak róluk és van ahol rosszat. Nem tudom hogy mit gondoljak..
2015. ápr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igénytelen weboldal, igénytelen képek.
2015. ápr. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A Savoya parkban lesz a verseny, annyira nem lehet gagyi, láttam képeket is, azok is jók, inkább attól tartok hogy bunda a dolog, meg hogy kifizetjük és átvágnak..
2015. ápr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!