Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen vitamint adjak a...

Milyen vitamint adjak a gyerekeknek? Állandóan taknyosak, köhögnek.

Figyelt kérdés

Marslakócskák és az egyéb rágótabletták nem jók, nem értek semmit. Mást még nem próbáltunk.

Amikor bejön az ősz, onnantól 1 hónapból 3 hetet taknyosak, köhögnek. Más tünet nincs.

Ők gyümit, zöldséget nem ehetnek, szinte mindre allergiásak, ezért kéne valami. A doki a rágótablettákat javasolta, de nem jó. Új időpontunk csak februárra van.

7, 8, 4 és 1 évesek.


2014. nov. 3. 21:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Testsúlykilogrammonként 30mg C vitamint adj nekik (és magatoknak is).
2014. nov. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Allitolag a vitacolan nagyon jo ezt meg nem probaLtad?
2014. nov. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Vitacolan nagy nulla, lányom étvágyjavítónak szedte, semmit sem használt.

Én a Béres cseppet ajánlom neked, ha még nem próbáltátok, mellé mindenképp C-vitamin!

Vagy Cebion multi szirup is jó. Marslakócskák szintén nem ér semmit.

JutaVit-nek vannak jó termékei, magyar és nem túl drága sem és jó.

[link]

[link]


Én most az utóbbi belinkeltet adom a gyerekeimnek (4,5 és 3,5 évesek). Páromnak és nekem is torokgyulladásom van most, de nekik semmi bajuk, remélem nem is lesz. Gyógyszertárban is kaphatóak.

2014. nov. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én Marslakócskát, plusz c és d vitamint adok nekik minden nap ovikezdés óta.

Eddig bevált, pedig a kisebbikem nem egy egyszerű eset: veleszületett hörgőszűkülete és asztmája van, pici kora óta 3 állandó gyógyszert szed. Azt gondoltam, hogy már szeptember elején kibukik és szinte folyamatosan itthon lesz. De nem, a 2 hónap alatt 3 napot hiányzott, azt is hányós-hasmenéses vírus miatt.

2014. nov. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mennyit vannak friss levegőn? Nincs túl meleg a lakásban? Az okozhatja a nyálkahártya kiszáradását és így kevésbé ellenállóa fertőzésekkel szemben.
2014. nov. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Vitacolant próbáltuk, de túl sok savat csinált nekik.

Nincs meleg, 20-21 fok van, 50-60%-os páratartalommal, naponta 3-szor 20 percet szellőztetek.

2014. nov. 3. 22:30
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy elég sokat vannak kint, gyalog járnak oviba, suliba, és elég messze van. De gyakran sétálunk kint.
2014. nov. 3. 22:34
 8/13 anonim ***** válasza:
Actival Kid? Nálunk az megy C vitaminnal kiegészítve az ovisomnak. Szeptember óta még nem volt felső légúti betegséggel itthon.
2014. nov. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt én is ajánlom! Van benne probiotikum is !

2014. nov. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi is mindenféle vitamint kipróbáltunk,de nálunk a grapefruitmag cseppek váltak be....DE! csak a "Grape Vital" nevű . Drága,de sokkal koncentráltabb hatóanyag tartalmú,mint bármelyik másik.
2014. nov. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!