Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam fájlalja a fenekét, a...

Kisfiam fájlalja a fenekét, a lyuknál. Semmi pirosság nincs, nem is kakilt keményet, de mégis egész este fél óránként kérte, hogy mossam meg, mert fáj. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
4 éves. Bekentem popsikrémmel, próbáltam megtisztogatni popsitörlővel, megfürdettem alaposan, megint bekentem, stb. Most alszik, de egyfolytában dobálja magát, és kapkod a posjihoz. Reggel elviszem az ügyeletre, de addig is van valami hasonló tapasztalatok?
2014. nov. 15. 22:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kérdeztem, nem ült-e bele valamibe, esetleg egy icipici legóba, de eleve észrevettem volna, nem volt egyedül hagyva pucéron.
2014. nov. 15. 22:17
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem evett csípőset? Nem nyúlt csípős kézzel oda? Bár az már elmúlt volna. Nem repedt meg neki? Az is elmúlik holnapra mondjuk. Más tippem nincs, de ha megoldódik, írd meg, mi okozta.
2014. nov. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem evett csípőset és nem s kerülhetett a kezére sem. :( Meg tényleg legalább 5x megmostuk. Nincs berepedve sem, gyönyörű rózsaszín az egész lyuk körüli rész. Tényleg semmi nem látszik, de álmában is sírdogál, biztos fáj neki valami ott. Annyira sajnálom. :(

Adtam egy kis Nurofen szirupot, hátha kicsit lenyugszik tőle és tud aludni.

2014. nov. 15. 22:37
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy fájdalmas, fura. Férgesség okozhat viszketést. Érdemes kérni a dokitól egy székletvizsgálatot.
2014. nov. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, eszembe jutott a férgesség is, de nem viszket neki, azt mondja.
2014. nov. 15. 23:05
 6/11 anonim ***** válasza:
Aranyérre vagy végbélrepedésre tippelek,bár azt mondod nem látsz ilyet de sokszor nem is látszódik ha belül van.Kérd meg,hogy pucéron csináljon úgy mint ha egy nagy kakit akarna kinyomni és akkor nézd meg nem e látsz gyulladt eret vagy kis sebecskét.Jobbulást!
2014. nov. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én is gondoltam belső aranyérre, de soha nem kakilt még keményet. Kicsi kora óta nagyon szereti a joghurtot és ez valahogy teljsen rendben tartja az emésztését. Nem régen ébredt fel és most nem fáj neki, remélem, csak valami kis repedés volt, ami talán megnyugodott, vagy begyógyult, mindenesetre elég ijesztő volt, ahogy álmában dobálta magát fél éjszaka és sírt. :(


Ha újra fáj neki, akkor mindenképpen megnézem a popsiját erőlködés közben, most nem bántom, hagy gyógyuljon.

2014. nov. 16. 08:37
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia!nálunk ugyan ez a helyzet, másfál óra mire sikerül kakilnia. Ő sír a fájdalomtól én meg attól hogy nem tudok segíteni. Mi az orvosunktól kaptunl egy gyógyszert, hogy a kakiból a vízet ne szívja el a bele. Már párnapja használjuk kicsit könnyebb neki.
2014. nov. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Soha nem volt székrekedésem,mégis aranyeres típus vagyok.A végbélrepedés pedig nem gyógyul csak hetek,hónapok alatt be.Csak úgy mondom :)
2014. nov. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Remélem kapok választ tőled, mert most nálunk ugyanez a helyzet. Kiderult végül mi volt az ok? Én is tanácstalanul állok, voltunk dokinal de semmit nem talált.

dec. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!