Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adtatok már hurutoldóként...

Adtatok már hurutoldóként Lándzsásútifű szirupot kicsi gyermeketeknek? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Én gyógyszertárban kaptam ezt másfél éves kisfiamnak, és tudta a gyógyszertáros, hogy ennyi idős, így annak ellenére, hogy a dobozra az van írva, hogy 3 éves kortól, én adom neki. (2-3 x 5ml-t) Szerdán kezdtem, péntekre kezdett folyni az orra, vasárnapra már nagyon folyt és ma, hétfő reggel már folyton köhög. Lehet ez ettől a sziruptól és teljesen rendben van így, vagy hívjam fel az orvost, aki a hurutoldót javasolta? Nálatok hogyan hatott?

2014. nov. 17. 09:19
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
én is adtam a lányomnak, neki jó volt, viszont a lándzsás útifű sok gyógynövényből áll, és lehet a kisfiad valamelyikre allergiás ezért kezdett el jobban köhögni... beszélj az orvossal!
2014. nov. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem lehetséges, hogy azért van ez, mert valahogy ki kell jönnie annak, ami bent van?
2014. nov. 17. 09:39
 3/7 anonim ***** válasza:
a hurtutoldo lenyege az, hogy kohogjon tole az ember, leven akkor tud a valadek urulni..l..
2014. nov. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyik gyerekemnél sem használt. Én fiam is másfél éves és nekünk pénteken irt fel köhögésre spiropentet
2014. nov. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
[link] en ezt adom a 3 eves kisfiamnak amikor hurutos.nagyon nagyon jo es a meg az ize se olyan rossza.nekunk nagyon bavalt,sajnos a kisfiam ha beteg akkor mindig horghurutja van.a multkor nagyon beteg volt majdnem korhazba kerultunk de szerencsere ez a szer gyorsan segtett es fetudta kohogni.mert amugy fulladt.es meg egy o tanacs.parologtass a szobaba mentolossal.en meg ejszaka is mikor elaludt a fiam az agyara tettem egy vizes ruhat amire cseppentettem mentolos illoolajat.es ez is segit
2014. nov. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
[link] ez az.
2014. nov. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én egyszer vettem, mondhatni semmit sem használt a szirup.

Viszont nálunk a gyerekorvos mindig azt mondta, hogy láz és köhögés esetén mindig vigyem el, hogy megvizsgálja.

Nehogy tüdőgyulladása legyen, nekem mindig ez a parám, egyes gyerekeknél olyan hirtelen alakul ki, a gyerekem egészsége végett és a saját magam megnyugtatására inkább elviszem, vagy ha a párom ráér Ő viszi el. Az enyhébb tüneteknél szoktam megkérni.

Mondhatni rosszabbodott a kisfiad állapota, én elvinném orvoshoz, már ez okból kifolyólag is.

2014. nov. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!