Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti hogy csinálnátok? A kicsihe...

Ti hogy csinálnátok? A kicsihez vagy a nagyokhoz igazítanátok?

Figyelt kérdés
Van 3 csajszim, 8, 7, 3 évesek. Szeretnék nekik társast venni. De hogy csináljam? Milyen korosztálynak vegyek? Vagy vegyek többfélét? Miket ajánlanátok?
2014. nov. 17. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon bonyolultat ne vegyél, de nem is kell csak a kicsihez alkalmazkodni. Én azt vettem észre a lányaimon (4,5 év van köztük), hogy a kicsi sokkal gyorsabban fejlődik, mivel mindent elles a nagyobbtól. Tehát ő szívesen eljátszik a nagyok játékával, mert figyel és eltanul mindent.
2014. nov. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amik nekünk vannak es felnottkent sem unalmas a click-clack, találd ki(bár ez két szemelyes csak), csigafutam,sima dob-lep tarsas(ezt én keszitettem sutheto gyurmabol, sztem a nagyokkal simán meg is csinalhatod,amit most fog kapni és szerintem jók a loopin loui és a Jancsi és Juliska..a Turka Móka is tetszik, de sztem azt is inkább elkeszitem én.
2014. nov. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem pl a ki nevet a végén mindegyiknek érdekes. Pl a bogyóbabócás társas jo a kicsinek is,mert 2 oldalas. 2 és 4 bábus. 4 évesem imádja. [link]
2014. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!