Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ilyen időben miben vannak...

Ilyen időben miben vannak kint a gyerkőcök az oviban?

Figyelt kérdés
Mivel a jövő héten 4-5 fok lesz a max., ezért arra gondoltam hogy beviszem már kisfiamnak a játszós overált az oviba,ha kimennek azt vegye fel.Mit gondoltok,nem lesz benne melege?
2014. nov. 23. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:

én overált hóban adok majd rá vagy minuszban.

holnap kap harisnyát, ezt eddig nem kapott. meg a pamut kardigánt polár pulcsira cseréljük. reggel a pólóra egy hosszúujjú pólót is adok majd rá, de azt az udvarra nem veszi majd fel :) és persze sapka, sál, meg most már kis kötött, vékony kesztyűt is teszek be neki a zsákjába

2014. nov. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy az első. Épp ma gondolkodtam a harisnyán, mert eddig nem adtam, csak farmerben volt. Szerintem jövő hétre mar harisnyaba megy, de még a beleletlen farmer elég. Overal nagyon meleg még szerintem. Mínusz 10-be akkor mit adsz ra?
2014. nov. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Harisnya, vagy leggings, egy rövid ujjú tunika, vagy póló, vagy ruha. Így van bent az oviban. Erre egy polár pulcsi, polár nadrág, kabát, sapka sál
2014. nov. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
harisnya farmer ,hosszu ujju polo pulover ,télikabát és téli sapka.
2014. nov. 24. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

5 éves a fiam,még nem adtam rá harisnyát

bélelt nadrágban van kint térdzoknival,rövid és hosszú ujjú póló,sapka,sál.a kabátja téli,de nem vastag,inkább átmeneti kategória,síkabát

overallt tavaly télen sem hordott,csak amikor szánkózni mentünk,amúgy egy thermo nadrágban járt egész télen,annyira nem volt hideg

2014. nov. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3,5 éves a lányom. Ma reggel ráadtam a téli kabátot egy vékony pulcsival, de felesleges volt. Jó idő van, elég lett volna az átmeneti kabát vastagabb pulcsival.

Alul harisnya és vékonyabb nadrág. Bent mindig szoknyában van, így a harisnya az adott. A nadrág vastagságával szoktam variálni.

Overált akkor adok, ha nagyon hideg van, vagy havazik.

2014. nov. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. nov. 26. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!