Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két éves kislányomnak folyton...

Két éves kislányomnak folyton rastásodik a haja hátul a buksiján, rettentő nehéz kifésülni. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
2014. nov. 27. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom segít-e ezen, én a dm-be vettem kifésülő spray-t. Hajmosás után kell befújni a nedves hajat. Nekünk bevált, de mondjuk neki inkább gubancos szokott lenni.
2014. nov. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De már ilyen kicsinél is szabad használni?
2014. nov. 27. 16:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azt nyugodtan ráfújhatod, én is azt akartam tanácsolni! :) Meg naponta többször fésüld a haját, ne hagyd, hogy rasztásodjon.
2014. nov. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor mihamarabb beszerzek egyet!
2014. nov. 27. 16:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia, én írtam az egyes választ. Én kifejezetten gyereknek valót vettem. Az én kislányom 5 éves.

Ilyen: [link]

2014. nov. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

En ilyet használok a lanyom hajara.

[link]

Nekünk a gyerek kifesulo gyengének bizonyult a hajara, ez a fajra vált csak be, egy fujas es máris kijönnek a kocok.

2014. nov. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazán nagyon szépen köszönöm! A Gabi sampont használom neki, mert elvileg attól is könnyen kifésülhető lenne, csak hát mégsem az. Ilyet akkor mindenképp beszerzek! Mégegyszer köszönöm a segítséget!!!
2014. nov. 28. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!