Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekre vigyáznék. Hol...

Kisgyerekre vigyáznék. Hol érdemes próbálkozni és mennyiért vállaljam?

Figyelt kérdés
29 éves anyuka vagyok.Olyan kérdésem lenne,hogy hirdetést szeretnék feladni,hogy kisgyermekre vigyázznék.Hol érdemes megpróbálnom?Ott vállalnám,azon a környéken,ahol lakom,mennyire veszik komolyan az embert?És mennyire érdemes belevágni?Válófélben vagyok,egyenlőre kis dolgokban gondolkozom,mennyit lehet ezzel keresni?Volt már valaki,hasonló helyzetben,hogy ilyet vállalt?
2007. okt. 27. 18:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én a környék oszlopain látok kiplakátolva a környékre vonatkozó hirdetéseket, lehet hogy neked is ilyen helyen kellene próbálkoznod. Vagy nézz körül a neten az adott hely fórumait keresve, és írd be oda ajánlatod, hiszen oda biztosan a környékbeliek járnak.

Szerintem 500-1000 Ft / órát ehet ezért kérni, de ki tudja. Nálunk 1200 Ft / óra a játszóház egy nagyobb bevásárlóközpont játszóházában. Tudom, hogy nem ugyanaz a kategória, mert megvan az előnye: ott aztán minden van a gyereknek, ami szem szájnak ingere, és a hátránya is: hogy nem kap a gyerek személyre szabott felügyeletet.

2007. okt. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szia . En azt ajanlom nezegesd az Internetten a hirdeteseket de minnel surubben mert a babysitteri munka mostanaba eleg kelendo . ( En ez ugybe mar vegig jartam a ''hadak utjat '' szoval van eleg tapasztalatom .) Kozvetito irodat nem ajanlok mert megmondom neked kerek-perec veluk nem volt szerencsem , ahany cimet megadtak mar mind foglalt volt es a telefonalgatasokra elment annyi penzem mint a csuda . A legszerencsesebb dolog ismeros altal . Az pedig ahol a legjobban lehet keresni ezzel a munkaval kapcsolatban hogy kimesz kulfoldre babysitternek es ott laksz a csaladnal . Ha meg egy par evig csinalod is megeri . Nagyon sok magyar lany ismerosom megprobalta . Bejott ! En ezt tudom ajanlani neked , de erdeklodj , kerdezgess . Remelem sikerul valami . Sok szerencset kivanok neked !
2008. márc. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!