Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4,5-5 éves kislányod mit...

4,5-5 éves kislányod mit kapott karácsonyra és minek örült nagyon?

Figyelt kérdés

2014. dec. 27. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nálunk a fa vonatszett viszi a prímet éppen, de a hercegnős kirakóst is szereti. Kapott éjjelifény teknőst, az csak este érdekes.

Kapott babákat is, de az nem köti le.

2014. dec. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Allvanyos mikrofont, ami kihangositja az eneket. Telefont/tabletet lehet ra csatlakoztatni ami zenei alapot adhat az enekhez.
2014. dec. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Babahordozós babát, kis bölcsőt a babának, pénztárgépet, műanyag 60 részes étel szettet, kis vasútat. Mindegyiknek örült, talán a vonattal játszott kevesebbet.
2014. dec. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%

4.4 éves lány ajándékára nem vagy kíváncsi...?

Döbbenet, hogy nem a 4.8-4.9 évesekről érdeklődsz...

...vagy , mondjuk a 2.2.-2.4 évesekről...

2014. dec. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem, a 4.4 nem érdekel. Komolyan, minek fárasztod magad, hogy teljesen hasztalan kommentet írj? Nincs jobb dolgod?

Kíváncsi voltam, hogy négy és fél éves kortól milyen ajándékok mennek, minek örül egy kislány. Mi ezzel a problémád?

2014. dec. 27. 18:25
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Pontosan az a baj, h NEM azt írtad, h 4 és fél éves korTÓL.

HANEM azt ,hogy 4 és fél, valamint az 5-öt éppen betöltők közötti korosztályúak.

2014. dec. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Mert pont erre voltam kíváncsi.

Kívánom, hogy soha ne legyen ennél nagyobb problémád az életben! Minden jót!

2014. dec. 27. 21:41
 8/11 anonim ***** válasza:
Mit kekeckedsz? Bízd már a Kérdezőre, hogy melyik korosztályra kiváncsi. Nem mindegy neked, hogy mit kérdez, érdemben nem válaszoltál rá. Az én kislányom is 4,5 éves én is így tettem volna fel a kérdést. Ga nem tetszik egy kérdés nem kötelező megnyitni, lépj tovább rajta.
2014. dec. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Úgy gondolom, bárki válaszolhat a kérdésedre. Még egyszer kérdem, mivel tisztelettudó vagyok veled továbbra is, és jogom van válaszolnia kérdésre:


Írhatom, milyen ajándékot kaptam a lányaim, akik közül az egyik

közel 4 és fél éves (elmúlt 4),

a másik pedig (pontosítok)

néhány hónappal múlt 5?

2014. dec. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Eddig is válaszolhattál volna, a hasztalan kommentek helyett inkább azt tetted volna. Hogy értsd: igen, kérlek, válaszolj te is, mit kaptak a gyermekeid?
2014. dec. 28. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!