Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Úgy csinál mintha süket...

Úgy csinál mintha süket lenne, az őrületbe kerget, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az elején megijedtem, már dokihoz akartam vinni, de a suttogást is hallja, ha akarja, szóval csak úgy csinál és rettenetesen felbosszant, hogy mindent sokszor kell megkérdezni, elmondani, vagy ugyanazt kérdezi meg 4-5-ször pedig közben mindannyiszor válaszoltam is.
2014. dec. 27. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2014. dec. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmiképp ne mutasd ki, hogy felbosszant! ha kér, te is játszd vele ugyanezt, majd szépen magyarázd el neki. De tényleg lényeges, hogy mennyi idős.
2014. dec. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én 3 éves lányom is ezt csinálja. Ősszel volt hallásvuzsgálata, akkor jó volt a hallása, most decemberben meg az őrületbe kerget.

Ő is meghallha a suttogást is, ha akarja. Máskor meg beszélek hozzá, de mintha tök süket lenne, semmi reakció, aztán kérdezi, hogy mit mondtam. Elismétlem, megint visszakérdez, majd megint, majd megint, de olyan arccal, mintha tényleg nem hallaná.

Először én is megijedtem, azt hittem, tök süket a lány, deérdekes mmódon, ha háttal áll, és odasuttogom neki, hogy kér-e túrórudit, azt meghallja.

Amióta mondtam neki, hogy el kell mennünk egy füldoktor bácsihoz, aki belenéz a fülébe, meg belekotor és kimossa egy géppel, azóta mintha kezdene megjavulni a hallása.

2014. dec. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3 éves és nekem is dettó ez van, mint az utolsó válaszolónál, én is mondtam már, hogy el kell menni hallásvizsgálatra, de nem érdekli
2014. dec. 28. 20:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Kiskorúak szelektív hallása. Majd kinóvik. Általában a "jó nem lesz ez az, kidobom..." azonnali javulást okoz kitartást
2014. dec. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!