Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minek lehet öltöztetni a...

Minek lehet öltöztetni a kislányokat farsangon a hercegnőn és a tündéren kívül?

Figyelt kérdés

Határozottan nem akarom, hogy tündérek vagy hercegnők legyenek, és ők sem akarják, de nincs ötletünk.

8, 7 és 4 éves leányzókról van szó.

Adnátok tippeket? Olyan is jöhet, amit otthon el lehet készíteni.


2014. dec. 31. 13:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Valamilyen állat, pl méhecske, cica, tigris, kutya, csiga.

Kislányom kéményseprő akar lenni.

2014. dec. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem bárminek. A lányom általában hercegnős típus, de tavaly autószerelő volt, az idén csontváz akar lenni.
2014. dec. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én voltam Piroska. Az nagyon aranyos volt, fehér pöttyös piros nyári ruha meg piros kalap és egy fonott kosár tele sütivel:) Esetleg szalmakalapra is tehetsz egy piros szalagot.

De esetleg öltözhetnének mindannyian a kedvenc állatuknak. 7-8 évesek pl. már kialakultan kutya v lórajongók:)

Foglalkozások is szóba jöhetnek, az a munka amit szeretnek csinálni hobbyként otthon amúgyis és van hozzá kelléketek pl festő/cukrász stb...

2014. dec. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket!
2014. dec. 31. 13:52
 5/16 anonim ***** válasza:
Lányaim voltak eddig: boszorkány, méhecske, ördög, magyar lány(párta stb.), robot, Mikulás.
2014. dec. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Tavaly az akkor 3,5 éves kiscsoportos lányom virág volt. Most katica jelmezt nézegettünk vagy felmeült hogy Piroska lesz, végül egy angyalkás "jelmezt" vettünk.
2014. dec. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kislányom egy ilyen farsangi bulin cowgirl volt másfél évesen, kalap, két oldalt pisztoly pisztolytáskában, kockás ing, farmerszoknya, kendő a nyakban. Nagyon vagány volt! szerintem legközelebb is ez lesz a bölcsiben! Ráadásul kényelmes is!
2014. dec. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A lányom (3,5 éves) postaláda akar lenni, még nem tudom, hogy oldjuk meg. Megpróbálom rábeszélni, hogy postás legyen inkább, hátha... szóval BÁRMI lehet. Én egyszer kiskoromban szerzetes voltam farsangom, fogalmam nincs, hogy jutott eszembe, de tök jó csuhát varrt anyukám...
2014. dec. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én voltam pl katica és bohóc. A katicához anya csinált kartonból szárnyakat. A bohóc jelmezt pedig egy akkori kedves ismerős varrta, volt sapi is meg minden :) A fejem ki lett pingálva, természetesen a nagy piros orr sem maradt el. A fiam is jövőre kezdi az ovit, már most bajban vagyok , h milyen jelmezek fognak kelleni vajon. :) mert a kézügyességem nulla.
2014. dec. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Törpilla, pillangó, cica, nyuszi, szakácsnő. Az egyik ismerős kislány versenyautó volt :)
2014. dec. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!