Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Magas ez a vércukor szint?

Magas ez a vércukor szint?

Figyelt kérdés
7 éves lányom éjszaka gyakran felkel, hogy szomjas. Pedig a suliban is isznak folyamatosan, kicsi kora óta erre nevelem, kútvizünk van, így azt isszuk, szinte soha nincs üdítő (max nyáron amit én csinálok), a szobájukban 60% páratartalom van és 22 fok. Megmértem akkucheck teszt csíkkal és az éhgyomri 5.3 lett. Nem tudom, hogy miért, de örültem volna, ha 5 alatt van. Szerintetek?

2015. jan. 9. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
6-ig normáls. 3,5-6-ig. És 6-6,9-ig is csak emelkedett éhgyomri cukornak hívják, ami még nem biztos, hogy betegség, csak figyelni kell. Szóval az 5,3 teljesen jó! Nyugodjatok meg!
2015. jan. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez teljesen jó vércukor, persze legjobb, ha 5 alatt van, de ezer oka lehet, akár mérési hiba is, az ivás-vizelés meg nem is itt kezdődik, hanem 10-es, 20-as cukroknál!. Nem horkolós, nem alszik nyitott szájjal? Öcsém szabályosan vedelt minden éjszaka, míg az orrmanduláját ki nem vették kb 6 évesen...
2015. jan. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de szokott horkolni, viszont nem beteges, szeptember óta amikor elkezdte a sulit, nem volt meg beteg. Pedig van meg 3 különböző korú tesója, van baci bőven 😀

Köszi a válaszokat, megnyugodtam!

2015. jan. 9. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!