Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szerintetek egy hároméves...

Szerintetek egy hároméves gyerek végig ülne egy Halsz Judit koncertet?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz nálunk egy Halász Judit koncert, gondoltam, elvinném a lányomat. Nekem soha nem adatott meg gyerekkoromban, szeretném, ha ő nem maradna le ilyen lehetőségekről. Látott már a tévében egy Halász Judit koncertfelvételt, azt nézte egy ideig, valamennyire tetszett neki, de sok volt a filmben az egyéb ( beszélgetés, háttérmunka bemutatása), és egy- kettő kivételével ismeretlenek voltak számára a dalok, így a végét már csak rajzolgatás közben nézte.

Nem tudom, hogy jól érezné- e magát? Vagy még kicsi hozzá? Nem szeretném, ha kifizetném kettőnknek az 5000 Ft belpődíjat, aztán negyed óra múlva jöhetnénk haza.


Szerintetek való már neki, vagy majd legközelebb?


2015. jan. 11. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze. De az ilyen koncerteket nem is kell vegig ülni. En egy eve voltam Halász Juditon a 4 eves lányommal es az összes kisgyerek a sorok mellett táncikalt, mindenhol ahol hely volt.
2015. jan. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én egyszer elvittem a fiam, de többet nem. Félreértés ne essék, Halász Judittal semmi gond, de a gyereket nem kötötte le, és amúgy a szervezés, kivitelezés pocsék volt. Az első sorokban az amúgy is magas apukák a nyakukba vették a gyerekeiket, szóval onnantól kezdve mindenki más is ugyanezt tette, az én gyerekemnek esélye sem volt látni semmit az én nyakamból a 162 centimmel. A hely elrendezése is alkalmatlan volt egy ilyen rendezvény megtartására, alig lehetett elférni, semerre nem lehetett mozdulni.

Érdekes amúgy, mert a fiam világ életében imádta a zenét, felnőtteknek szóló (ülős, nem táncolós) koncertet kétévesen simán végighallgatott mocorgás nélkül, de ez nem kötötte le. Mondjuk ő nem is az a típus, aki szeretne így más gyerekekkel bulizni, ő nem megy előre táncikálni a többiekkel, nem is szereti a tömeget, szóval én az ilyen jellegű koncerteket nem is erőltettem nála.

Szóval inkább az a kérdés, hogy az ilyen alkalmakat amúgy mennyire szereti a te kislányod. Pl. nem tudom, nyaranta szoktak lenni úton-útfélen családi rendezvények, ilyeneken voltatok már? Ahol zene van, meg sok idegen gyerek, meg valami műsor. Mert ha azokat élvezi, akkor ezzel sem hiszem, hogy gondja lesz. De ha nem köti le az ilyesmi, vagy feszélyezi a sok (idegen) ember, akkor lehet, hogy tényleg csak pénzkidobás lenne.

2015. jan. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi nagy Halász Judit rajongók vagyunk, a lányom imádta/imádja. 2 évesen voltunk először, és végig tapsolta, azóta már tudja kívülről majdnem az összeset, már 6 éves. Ezt is gyereke válogatja, mi sosem bánjuk meg, ha megyünk. :) És tényleg lehet felállni, ha bizonytalan vagy jobb, ha szélre veszel jegyet.

Van a Halász Juditnak egy koncert Csiribiri dvd-je, nézzétek meg előtte, az is nagyon menő nálunk.

2015. jan. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen de mégh a két éves lányom is simán
2015. jan. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!