Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Többedik alkalommal jön át...

Többedik alkalommal jön át gyerekeimhez egy testvérpár megkérdezésem nélkül megjelentek, majd miután szétszórtak a játékokat csillapíthatatlan éhségre panaszkodnak, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyik gyerekem iskolás vele tanulni kellene...

Nem akarok ebből rendszert csinálni, Most is szaladgálnak és kiabálnak.


2015. jan. 19. 18:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szépen hazaküldöd őket!
2015. jan. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

hány évesek a gyerekek és mennyi idős a tiéd?

kérd meg őket, hogy menjenek haza vagy be se engedd őket.. vagy beszélj a szüleikkel, kérd meg őket, hogy előzetes egyeztetés nélkül ne küldje át hozzátok a gyerekeit.

2015. jan. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Bezárod a bejárati ajtót és azt játszod el hogy nem vagytok otthon.

Ennyi.

Ablakon nem fognak bemászno úgyi tél van, ha igen csörögsz a rendőrbácsiknak.

2015. jan. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Miután hazaküldted őket, leülsz beszélni a gyerekeiddel, hogy többet ilyen ne forduljon elő. Mondd meg nekik, hogy örülsz, ha itt vannak a barátaik, de ha nem kérdezik meg előre, hogy átjöhetnek-e majd hétfő délután, akkor bizony nem fogod beengedni őket.

Egyébként érdemes lenne akár a szülőkkel is beszélni telefonon, hogy hívják haza/vigyék haza a gyerekeiket, akiket egyébként szívesen látsz, de váratlanul nem mindig jó.

2015. jan. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán hogy jutnak be? Nálunk egy ilyen eset volt, a gyerekek nyáron kint játszottak az udvaron, és megláttam hogy ott van két gyerek még az utcából, holott a kapu nálunk mindig zárva... Kérdeztem, ez hogy jött össze, hát hogy ők bemásztak. Mondtam nekik, hogy ilyen még egyszer elő ne forduljon, mert ha olyan helyre másznak, ami nem az ő udvaruk, úgy hogy senkit sem kérdeznek, könnyen jöhetnek a rendőrbácsik, majd hívtam anyukát, (aki mint általában, magasról tett arra, hol a gyerekek) hogy jöjjön értük, és kiadtam őket az anyjuknak. Többet nem másztak át. Én nagyon őrzöm az otthoni miliő nyugalmát, és igen, jöhetnek gyerekek, akkor amikor annak van az ideje, és nem akkor amikor nekünk úgy jön kedvük. Simán be se engedném őket, nem hogy hagyni szétdobálni bármit is, vagy enni adni nekik... Az én gyerekeim sem mennek kéretlenül sehová, mégis vannak barátaik, akkor van közös játék, ha a szülők is épp ráérnek, és figyelnek.
2015. jan. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ki engedi őket be? Küldd őket haza.
2015. jan. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ott vannak még?

:)

2015. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én megmondanám, hogy Lajoska ma nem tud játszani, tanulnia kell. Ennyi. Ne engedd be őket.
2015. jan. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tudd meg kik a szülei, és értesítsd őket!
2015. jan. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A férjem hazakíséri őket, tudjuk kik a szüleik.
2015. jan. 19. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!