Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Pénteken lenne 3,5 éves...

Pénteken lenne 3,5 éves kislányom orrmandula műtétje. Elhalasztják, ha most megint nem kap levegőt az orrán?

Figyelt kérdés

Ma mentek vérvételre a férjemmel (én 4 hetes babával vagyok itthon), és nagyon félek, hogy elhalasztják. Persze nem akarok rosszat a gyerekemnek, csak sok szervezésbe került, hogy apa tudjon vele menni.

Mi az a határ, amikor már nem műtik?


2015. jan. 21. 09:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem folyik az orra, csak megint dugult. Két hete hagyta abba az antibiotikumot.
2015. jan. 21. 09:18
 2/3 anonim ***** válasza:
Én lányomnak tavaly vették ki az orrmanduláját, én is végig ezen aggódtam, hogy nehogy lebetegedjen. A másik kislánynak reggelre hőemelkedése lett és el is halasztották a beavatkozást. A műtét előtt általában egy gyermekorvos is megnézi és ő is ad véleményt róla, hogy műthető e vagy sem.
2015. jan. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak febr. 18-án lesz a műtétje.

11-én megyünk az altatóorvoshoz konzultációra, de azon a héten már nem megy óvodába.

Konkrétan karanténba zárom a gyerekem (mondjuk a saját érdekében is), mert hiába az első kiírás a műtétre, nem akarja se az orvos, se a gy.orvosunk halogatni, mert minden perc számít már.


A doki egyébként azt mondta nekem, hogy nyilván ne legyen beteg a gyerek, de ez úgyis aznap reggel dől el, hogy műtik-e vagy sem.

Ráadásul őt nem a gyerek részlegen műtik, hanem a felnőtt részlegen. Ott is leszünk műtét után is.

2015. jan. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!