Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ti hogy kezdtétek a szobatiszt...

Ti hogy kezdtétek a szobatisztaságot a gyereketeknél?

Figyelt kérdés
2015. jan. 22. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Már kétéves kora előtt gyakran szólt, hogy inkább bugyit adjak rá, de ezek az alkalmak nem voltak sikeresek, mindig bepisilt, és a kudarc annyira megviselte, hogy mindig visszaadtam rá a pelust. 2 év 3 hónapos korában a Balatonon nyaraltunk, a strandon csak fürdőbugyi volt rajta, soha nem pisilt be, de vécére sem volt hajlandó elmenni, megvárta, amíg pelust kap. Eddigre egyértelművé vált, hogy fizikailag érett, csak valamiért még nem szeretné a dolgot. Onnantól néha megemlítettem neki a bilit/vécét, de nem ez volt a központi témánk. Napra pontosan 2,5 évesen pisilt először bilibe, pár hétig ezután még a bölcsibe kapott pelust (ott nem mert vécére menni), aztán egy hónap múlva megbízhatóan szobatiszta lett. Az éjjeli pelust következő egy hónap múlva, tehát 2 év 8 hónaposan vettem le róla, ennek két hónapja, és egyetlen alkalommal sem volt azóta baleset.
2015. jan. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!