Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Egy kétévesnek már kevés egy...

Egy kétévesnek már kevés egy ilyen mesekönyv, vagy még jó?

Figyelt kérdés

Ez a könyv:

[link]


A kisvakond különböző közlekedési eszközöket használ benne, a képek szépek és színesek, de csak minimális szöveg van hozzá (verses, pár sor minden képhez).


2015. jan. 26. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi ilyenkor kezdtük a Vidám mesék-et Szutyejevtől, mindhárom imádta. Lehet, hogy a vakondos már kevés, igen.
2015. jan. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy 2 évesnek tökéletes könyv. Én a saját fiamból indulok ki.

A szöveg soha nem érdekli csak a képek, ha vannak benne járművek az meg plusz jó.

2015. jan. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szutyejev könyv most többféle is kapható. Nálunk mindkét gyereknél 2 évesen a Boribon mánia kezdődött. Nem túl hosszúak, de már van benne mesélnivaló is. Fiúnak, lánynak is választhatsz témábavágüt. Ez a vakondos szerintem is kevés lehet már.
2015. jan. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

4,5 éves középsős kisfiam van, épp a hétvégén selejteztem ki ezt a könyvet is, kb. 2,5 éves koráig, bölcsis időszakban használta, nagyon szerette.

Ha a kicsi szereti a kisvakond figurát, akkor jó választás :)

2015. jan. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk megvan ugyenez, mivel verses, nagyon jó, sokáig mutatta, éppen hol "járunk" a szövegben, mert az én fiam későn kezdtett beszélni. Szerintem 2 évesnek még bőven jó, nálunk utána a lányom is szerette :)
2015. jan. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. jan. 26. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!