Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tejcukor érzékenység vagy túl...

Tejcukor érzékenység vagy túl sok víz ivása miatt lehetett éjjel hatalmas a hasa 15 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 1 hétben sok vizet iszik, éjjel is kel inni, azelőtt nem volt rá jellemző. Ma éjjel összesen 3-4 órát aludhatott, hatalmas volt a hasa, de enni meg evett, tehát nem fájhatott a torka vagy a foga.


reggel kap csak tápszert

napközben kap : tejpépet, joghurtot, krémtúrót szokott, ezek a tejalapúak

meg tejfölös főzelékeket

tejet nem kap még


szerintetek van esély laktózérzékenységre? Férjem szerint ez az oka a nem alvásának, és a gyakori éjjel kelésének.



2015. jan. 28. 08:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a gyerekorvost kellene megkérdeznetek, hogy ez minek lehet a tünete (mit jelent, hogy "hatalmas volt a hasa??" fel volt puffadva?..).

Én úgy gondolnám, hogy a tejcukor érzékenységnek inkább hasmenés, hasfájás, stb. lehet a tünete, de nem vagyok orvos. Az, hogy nagyon sokat iszik, utalhat cukorbetegségre is.

Szóval szerintem hívjátok fel a gyerekorvost, mondjátok el neki mi a gond, és megmondja van e ok aggódni.

2015. jan. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

igen, fel volt puffadva. Mostanában nagy a hasa.

felhívtuk és most tejmentes diétán van. nem tudom, hogy tényleg ez-e az oka

2015. jan. 28. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!