Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért mindig a leggyökerebb...

Miért mindig a leggyökerebb szülők a "legokosabbak"?

Figyelt kérdés
2015. jan. 31. 00:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak azt hiszik hogy okosak... Ezért gyökerek :D amugy nem gyökerek csak buták ...
2015. jan. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

főleg az alacsonyabb végzettségűekre jellemző (nem mintha sznob lennék), hogy csináltak 21-22 évesen egy gyereket a semmire aztán meg a szüleikből élnek gyakorlatilag de ők megaszonygák, hogy mikor kell gyereket vállalni mert az az öröm, a neveletlen gyerekük meg nem viselkedésproblémás hanem indigó vagy egyéb asztrál harcos

kisvárosban lakunk ahol igazából az óvodákba a legkülönfélébb társadalmi osztályokból ömlesztve vannak jelen a gyerekek, de jó lenne néha egy kis értelemmel is találkozni

2015. jan. 31. 00:45
 3/9 anonim ***** válasza:
C kategória? :D
2015. jan. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

dehogy, errefelé nincsenek cigányok, főleg a környező településeken laknak és ott helyben van ovi

egyébként őket is utálják, életükbe nem jártak még olyan környéken, úgymond kinyalja a seggüket a jó környéki drágaság

ha egyszer cigányozva jön haza a gyerek nagyon nem leszek boldog

2015. jan. 31. 01:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem csak a fiatalokra jellemző ez:D Hát akit én ismerek, már az 5. gyerkőcöt vállalta 38 évesen...még az olyan témában is belém köt, amit én egyetemi szinten tanultam, pl. nyelvfejlődés. Már csak derülök rajta. De szerintem ez egy embertípus, így van, általában alacsonyan iskolázott.
2015. jan. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Van egy "mondás" ami most nem jut eszembe, de a lényege hogy mindig a hülyék az okosak és a dolgaikban annyira biztosak, meg nagy ego stb...

Az okos ember meg szerény, nem okoskodik.

Mindig a butáknak van nagy hangjuk.

2015. jan. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert túlteng bennük az önbizalom, ami persze csak minimális ésszel és tehetséggel párosul náluk.
2015. jan. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

B.Russel

2015. jan. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minél egyszerűbb valaki, annál kevésbé gondol bele abba, hogy amit tud, az nem feltétlenül az összes tudás. Pont azért hiszi okosnak magát, mert túl hülye ahhoz, hogy lássa ténylegesen a világot és azt, hogy mennyi mindent lehet tanulni.
márc. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!