Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Stoppolnátok a 6 évesetekkel...

Stoppolnátok a 6 évesetekkel kettesben Európában?

Figyelt kérdés
2015. jan. 31. 01:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
miért?
2015. jan. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Mert kardszárnyú delfineket akar nézni, amiket Európában csak a Dél-Franciaországi Marineland-ben lehet, és drágák a vonat- vagy repjegyek.
2015. jan. 31. 02:09
 3/27 anonim ***** válasza:
76%
Te amúgy miért vállaltál gyereket? Láthatóan baromira nem vagy érett rá, ha ezt komolyan gondoltad.
2015. jan. 31. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

miért-miért, hát mert hozta a gólya, visszavinni meg nem akarta.

most meg itt van és kardszárnyú delfineket akar nézni.

2015. jan. 31. 02:46
 5/27 anonim ***** válasza:
37%

Nem.

Amugy meg amit a gyerek kuejt a száján h akarja rögtön meg is kapja? Jó nevelés...

2015. jan. 31. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
28%
És ha a gyerek egyszer bombákat akar dobálni mert az érdekli? Akkor sterze neki egyet vagy mi? Nálatok a gyerek diktál?
2015. jan. 31. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
nem ,megmondanám neki hogy nem tudjuk megnézni mert messze vanak és sokba kerül a jegy és sokáig tartana az ut .interneten is tud nézni ilyent .
2015. jan. 31. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
62%

Nem leszek népszerű, de ez annyira aranyos ^^

Amúgy én is azt mondanám hogy nem. Stoppoltam már egy csomószor és tudod nem tudhatod ki vesz fel, ezt a kockázatot egyedül még vállalja az ember lánya ha van nála alap önvédelmi cucc, de egy 6 évessel..

plusz ha nem vesznek fel akkor órákat vagytok az úton.

Szerintem túl sok aggódásra ad okot a tervezés is ahhoz hogy belevágjak.

Szerintem próbálj spórolni arra a jegyre, nyárra akár össze is jöhetne :)

2015. jan. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
32%
Én ezt a kérdést álmomban sem tettem volna fel..Még felnőttként is necces, nem ám egy 6 évessel!? Egy gyereknek is meg kell tanulnia, hogy nem kaphat meg mindent. Anyám...Én egész gyerekkoromban lovat akartam, nem kaptam de még most se vesz senki, hiába mondogatom a szüleimnek:D 26 éves nagylány :D (+ nekem is van egy 6 és egy 1 évesem, na, de ilyet...még mindig passogok)
2015. jan. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Magam sem stoppolnék még Magyarországon sem, nemhogy külföldön, egy tök idegen országban, idegen túristaként..ja igen, ráadásként egy 6 évessel! Neked van felelősségtudatod? Baromi veszélyes lenne, ráadásul ha valaki pár óra után fel is vesz, szerintem a gyereked megunja ezt és értékelni sem fogja a delfineket ha ott lesztek....( ha oda visz egyáltalán a sofőr.) valamint nehogy már egy 6 éves mondja meg, hogy hova utazzatok, mennyi pénzért, úgy hogy tisztában sincs semmivel!
2015. jan. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!