Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Vegyek új cumisüvegeket?

Vegyek új cumisüvegeket?

Figyelt kérdés
Már másfél éve használom ugyanazokat a cumisüvegeket. Egy teást és kettő kakaóst használunk. A cumifejeket havonta cserélem. De mi a helyzet az üvegekkel? Azokat használhatom bármeddig vagy nem árt őket most már kicserélni? Nincs bajuk, csak érdekel, hogy néha azokat is le kell-e cserélni?
2015. febr. 1. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Én mam-ot vettem, az ugye kb 1500 Ft, a cumi fej az meg 8-900. Én kb 1 év után vettem új üveget, addig én is csak a gumi részét cseréltem.

Mondjuk a teásnak a csavaros része, meg ahol volt minta az üvegben, ott kezdett picit elszíneződni már.

2015. febr. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2 éve használjuk a tápszeres üvegeket, 2db-ot, a teásat párszor már cseréltük mert a sok földhöz való dobástól eltörtek itt-ott.

Szóval 2 éve ugyan azokból a Mam-os üvegekből iszik, cumifejet kb másfél-2 havonta cserélek, attól függ mennyire látszik elhasználtnak.

Én nem veszek újakat. Időnként fertőtlenítő folyadékban megúsztatom őket.

2015. febr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Még valaki esetleg?
2015. febr. 1. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!