Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tehetünk ha a hótaposó...

Mit tehetünk ha a hótaposó nem vízálló?

Figyelt kérdés
Vettünk kb 1 hete a deichmannban egy hótaposó csizmát. Leesett a hó, a kislányom szánkózott kb egy órát és a csizma beázott. Visszavittük az üzletbe naívan, hogy vajon miért is ázik be egy hótaposó csizma, mire azt a választ kaptuk, hogy nem vízálló. Ez mint utólag kiderült egy pici (1*2 cm-es) papíron rajta van a dobozon több más információval együtt. A szemem jó, de így is elég nehezen tudtam kivenni a feliratot. Tudok-e valamit tenni ez ügyben? Úgy érzem átvágtak. Vagy csak szerintem az egy hótaposó elsődleges funkciója, hogy ne ázzon be?
2015. febr. 2. 00:47
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Nyugodtan fordulj a fogyasztóvédelemhez. Egyrészt nem volt megfelelő a tájékoztatás, másrészt a "nem vízálló" nem egyenlő azzal, hogy az első hóban beázik. Egy hótaposónál ez eleve követelmény lenne. Én Vans cipőt hordok egész télen, és még soha nem ázott be. Ha jó cipőt akarsz, kerüld el a Deichmannt nagyon messze, az minőségben a legolcsóbb legalja piacos használtcipők ALATT van. Selejtes, használhatatlan ócskaságok, a leggyengébb anyagból, ragasztva, ráadásul még szét is van folyva a ragasztó az összes cipőn, eleve koszosak, repedtek, és nagyon jó esetben 2 hónapig egyben maradnak. Ha egy hótaposó beázik, az bizony selejt, akármit írnak a címkéjére. Nyugodtan reklamálj megint, bár nem mondom, hogy cseréltesd ki, mert ott úgysem kapsz jobbat.
2015. febr. 2. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 sandrachnologic ***** válasza:
100%
Fujd be impregnalo sprayvel.
2015. febr. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ugyanígy jàrtam! Ugyanott vettünk mi is a kisfiamnak. Szèlàlló, vízàllò stb. minden jelzèssel el van làtva. Aztàn csurom víz belül....

Olyan mèrges vagyok!!!!!!!

2015. febr. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Gondolom nem elefanten. Én ezért veszek inkább használtan elefantent vagy superfitet, még soha nem ázott be egy bakancsuk, félcipőjük sem. A legolcsóbbakat nem szabad a deichmannban megvenni, azok tényleg ócskák, a drágábbak viszont szerintem jók.
2015. febr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok!


Nekünk 6.990,- volt a csizma, úgyhogy nem a legolcsóbb.

Akkor ott összehasonlítottam egy Elephanten-essel, semmi különbsèg nem volt rànèzèsre a 2 közt, csak az utóbbi dupla annyiba kerül.

Legközelebb biztos hogy a màrkàsat veszem meg!!!!!!!! Feltève ha az biztos vízàlló!

2015. febr. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 sandrachnologic ***** válasza:
Masodik vagyok. Nekunk egy 2390 forintos tescos hotaposo van, Sosem ázott meg be. De egyebkent én minden cipojet befujom impregnalo sprayvel is 😊
2015. febr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát azt mindenképpen pofátlanságnak tartom, hogy hótaposóként adják el. Az arra van, hogy "tapossuk a havat". Vagy azért ez a neve, mert meleg??? De ha beázik azt a funkcióját is elveszti!

5990 ft volt, tavaly 3990-ért vettük a hótaposót és semmi baja nem volt!

2015. febr. 2. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!