Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha középfülgyulladásból...

Ha középfülgyulladásból gyógyulás után nem hallja a suttogást, többé vissza sem tér már a 4 éves jó hallása? Valakinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
2015. febr. 15. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
ha a csodára vársz akkor igen, lehet ez tartós halláscsökkenés. azért van mert savó van a fülébe. vissza kell menni fülorrgégészetre és vagy gyógyszerrel sikerül a savót kiüríteni vagy ha ennyire súlyos akkor lehet egyből felszúrják, hogy ki tudjon folyni a genny. enyémnek elég volt a gyógyszer, több mint fél év után jött vissza a hallása, de ő a suttogást még bőven hallotta! nagyon baj, hogy ennyire nagy a károsodás, szerintem holnap első dolgotok legyen
2015. febr. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az orrmandula álladó duzzadtságától is romolhat a hallása. Sógornőm lányának ezért kellett kivenni.
2015. febr. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kisfiamnak sem a gyógyszer sem a felszúrás nem hozott eredményt, neki becsövezték a fülét.

Tudom ajánlani a fülmelegítős gyógysapkát, egy próbát mindenképpen megér. Kislányomnál ezzel kerültük el a műtétet.

2015. febr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sokáig is eltarthat,nekem kellett egy jó 2 hónap mire teljesen vissza tért a hallásom.
2015. febr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Középfülgyulladás után ez gyakori. Pár hétig eltart a gyógyulás utáni füldugulás. Nekünk 6 hét után szokták nézni kontrollon. Addig általában elmúlik.
2015. febr. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!